Бокс. Команда Закарпаття посіла 9-те загальнокомандне місце на Чемпіонаті України

Федерація боксу Закарпаття 01.12.2015 12:46 СПОРТ

24—29 листопада у Вінниці відбувся Чемпіонат України з боксу серед юнаків 2002-2003 років народження. Участь у змаганнях взяли 318 юних боксерів, серед яких 9 представників Закарпаття: ужгородець Микола Поташник (вагова категорія 35,5 кг), рахівчанин Олександр Томашук ( 35,5 кг), чопівець Максим Пивовар (62 кг), мукачівці Мілан Рокіцан (37 кг), Михайпо Маркович (38,5 кг), Віталій Татаренко (40 кг), Роман Поштак (46 кг), Юрій Попелич (44,5 кг) та іршавчанин Володимир Горзов (43 кг).

Закарпатська команда здобула шість медалей. Бронзову нагороду виборов Максим Пивовар, майже не поступались у запеклих фінальних боях своїм більш досвідченим суперникам срібні призери Олександр Томашук та Михайло Маркович. Головні нагороди чемпіонату, золоті, заслужено отримали дебютанти Микола Поташник, Мілан Рокіцан та досвідчений Юрій Попелич, який підтвердив звання кращого в Україні.

Команда Закарпатської області, одна з найменших за кількістю на чемпіонаті, посіла 9 загальнокомандне місце.