Фехтування. Анатолій Герей та Влада Харькова здобули медалі на Чемпіонаті України

20.04.2015 18:17 СПОРТ

16 квітня програма чемпіонат України з фехтування відбулися змаганнями шпажистів.

Серед чоловіків пальму першості завоював ужгородець Анатолій Герей, який наразі тренується у Києві. У фінальному бою Анатолій здобув впевнену перемогу над ще одним представником Києва Віталієм Медведєвим (15:11).

У жіночих змаганнях кращою стала львів'янка Анастасія Івченко, яка виграла у фіналі чемпіонату у киянки Олени Кривицької з перевагою в один укол - 15:14. На шляху до перемоги Анастасія Івченко взяла гору над представницею Закарпаття Владою Харьковою (15:13), а Олена Кривицька вибила з боротьби львів’янку Ксенію Пантелєєву (14:13).

Варто зазначити, що Влада Харькова, якій на момент змагань ще не виповнилося 19-ти років, зуміла перемогти другий номер національного рейтингу львів’янку Анфісу Почкалову. У напруженому поєдинку Влада обіграла досвідчену суперницю з мінімальним розривом - 15: 14, забезпечивши собі місце на п'єдесталі.