Кубок Ужгородщини з футболу

admin 29.08.2014 12:24 СПОРТ

У неділю,24 серпня, на стадіоні готельно-ресторанного комплексу «Камелот» відбувся кубок Ужгородського району з футболу.

Серед дорослих зустрічалися команди с.В.Лази та Соломонова. Основний час закінчився з рахунком 2:2.Першими рахунок відкрили футболісти В.Лаз,але потім через помилку голкіпера Соломоноворахунок зрівняло. У другому таймі В.Лази не забили пенальті. За 15 хв. до закінчення матчу – порушення правил біля воріт команди В.Лаз. Футболісти Соломонова вдало виконали штрафний удар і вийшли вперед, але В.Лази продовжували атакувати і за кілька хвилин до закінчення гри зрівняли рахунок. На останній хвилині матчу у одній ізконтраатак стійка воріт виручила футболістів В.Лаз.У серії пенальті фортуна була на боці великолазівців. Кубок-красень поїхав у В.Лази. Команду-переможця до кубку готували президент Мирон Помпель,головний тренер Іван Ковач,тренер Йосип Микуланинець, а фіналіста – Юрій Петрунь та голова села Галина Малинич. У юнаків зустрічалися Кам’яниця та Шишлівці.У хорошій спортивній боротьбі перемогли юніори Кам’яниці з рахунком 2:1. Слід відмітити тренерів команд Михайла Угрина та Владислава Лєнчика. Команди нагороджені грамотами та медалями, а переможець – кубком.Кращі гравці отримали пам’ятні сувеніри. Результати ігор першості Ужгородщини, що відбулися 24 серпня. Східна зона:Коритняни – Оріховиця – 2:1 (0:3), Дубрівка – Ботфала – 1:6 (3:1), Вовкове – Р.Комарівці – 5:2 (+_). Західна зона: В.Геєвці – Саловка – 3:2 (5:1), Добронь – Баркасово –1:1 (7:4).