Футбол, ЛЧ. «Баварія» майже в чвертьфіналі, «Арсенал» врятує диво (АНОНС)

13.03.2013 15:27 СПОРТ

Після вчорашніх нервових матчів, за результатами яких до 1/4 фіналу проходять «Галатасарай» та «Барселона», сьогодні відбудуться наступні два поєдинки. Якщо гра   «Малага» — «Порту» (0:1) сповнена інтригою, то «Арсенал» у безнадійній битві з «Баварією» може розраховувати лише на диво. На мюнхенській «Альянц Арені» лондонцям потрібно забити два голи і не пропустити. Теоретично можливо все. Вчорашній поєдинок у Гельзенкірхені тому свідчення.

«Баварія» тричі за останні чотири сезони брала участь в чвертьфіналі турніру. «Арсенал» у двох попередніх сезонах вибував на стадії 1/8 фіналу, причому виїзні матчі виявлялися для англійського клубу провальними. «Каноніри» пропустили чотири м'ячі від «Мілана» і три — від «Барселони».

В іншому матчі дебютант Ліги чемпіонів «Малага» має шанси вийти до 1/4 фіналу, якщо тільки переможе «Порту». У Португалії «Малага» зазнала першої поразки у цьому розіграші. Тепер іспанців влаштує тільки перемога на своєму полі, де андалузці виступають за традицією сильно.

13 березня, середа:
«Малага» — «Порту» (0:1) (21.45. «Футбол»
«Баварія» — «Арсенал» (3:1) (21.45. «Футбол+»)

Жеребкування чвертьфіналів ЛЧ та ЛЄ відбудеться 15 березня (п’ятниця). Початок о 13.00. Трансляція на «2+2».