Мукачівські ветерани зіграли баскетбол у Польщі

admin 09.09.2013 11:28 СПОРТ

ротягом трьох днів в польському місті Торунь проходив 4-й   відкритий міжнародний турнір з баскетболу серед ветеранських команд. В турнірі прийняло участь 12 чоловічих та жіночих команд із Латвії, Литви,Словаччини, Польщі та України.У своїй підгрупі   мукачівська чоловіча команда "Карпатські медведі" міського клубу ветеранів "Імпульс" зайняла   1-е місце, перегравши   команди з Риги з рахунком 34:29,польську команду з міста Кошалін - 48:30, а потім на останніх секундах заключного періоду вирвала перемогу у баскетболістів з міста Познань з рахунком 41:40.

У фінальній грі за золоті нагороди турніру наша чоловіча команда в напруженій боротьбі поступилася господарям турніру з результатом 35:38. В цьому турнірі бійцівський характер, результативність, снайперські здібності показали Віктор Кваша, Сергій Фільбаба та інші.
Жіноча команда міста Мукачево "Карпатські ведмедиці" в цьому змаганні посіла 4-е місце.
Перебуваючи в місті Торунь, наші баскетболісти познайомились з історичними та пам"ятними місцями і були запрошені на святковий вечір, який організували господарі турніру. Від усіх членів ветеранського клубу "Імпульс" хочеться висловити щиру подяку польським ветеранам баскетболу за чудову організацію турніру й теплий прийом.

Голова ММБКВ "Імпульс"       Віталій Бібік.