Підсумок спортивних подій дня (РЕЗУЛЬТАТИ)

26.11.2012 19:14 СПОРТ

Закінчився черговий чемпіонат у F1. Знову переміг Феттель і його команда "Ред Бул". Почалися змагання з біатлону. На ЧЄ з плавання маємо сім медалей. Щонайменше срібло маємо і на ЧС з шахів серед жінок — у фіналі представниця України. На Кубку Турчина перемогли угорці. Закінчився ЧУ з футболу в Першій лізі...

ВОЛЕЙБОЛ
Суперліга
Жінки
4 тур
24-25 листопада:

"Хімік" (Южне) - "Галичанка-ТНЕУ" (Тернопіль) - 3:0, 3:0.
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" (Рівне) - "Кряж-Медуніверситет" (Вінниця) - 3:1, 3:0.
ТС: "Хімік" - 21, "Керкінітіда" - 15, "Сіверськодонеччанка" - 14, "Волинь" - 11, "Галичанка" - 10, "Орбіта" - 6, "Регіна" - 6, "Кряж-Медуніверситет" - 1.

ПЛАВАННЯ
Чемпіонат Європи

На чемпіонаті Європи з плавання на короткій воді, який відбувся у французькому місті Шартр, українські спортсмени здобули 7 нагород.
Найвища сходинка п'єдесталу пошани підкорилася лише Дарині Зевіній.
Киянка спочатку перемогла на 100-метрівці на спині. А у завершальний день змагань Даша тріумфувала і на дистанції вдвічі довшій - 2:01.97.
До речі, це - новий рекорд чемпіонатів Європи. Попередній належав теж Зевіній. Рік тому у польському Щецині вона пропливла 200 м за 2:02.25.
Сергій Фролов, для якого континентальна першість розпочалася четвертим місцем на 400 м вільним стилем й особистим рекордом на цій дистанції - 3:42.73, фінішував другим на 1500-метрівці.
Час 14:30.87 забезпечив не лише "срібло", а й особисте досягнення, яке Сергій покращив одразу майже на п'ять секунд.
"Доплив" до медалі й Ігор Борисік. На 200 м брасом він другим доторкнувся до бортика - 2:05.12. Компанію на п'єдесталі пошани йому склав Андрій Коваленко, якому дісталася "бронза" з результатом 2:05.21 - особистий рекорд.
У цьому ж виді програми серед жінок третьою стала Ганна Дзеркаль. Це найкращий час, показаний Ганною на цій дистанції в її кар'єрі.
Завершальну крапку у виступі синьо-жовтої збірної на чемпіонаті Європи поставив Андрій Говоров. На 50-метрівці батерфляєм він фінішував третім - 22.72.

ГАНДБОЛ
Кубок Виклику
Чоловіки
Третій раунд
Перші матчі
24 листопада:

"Клайпеда Драгунас" (Литва) - "ЗТР" (Запоріжжя) - 27:22 (14:9)
"Драммен" (Норвегія) - "Портовик" (Южне) - 38:29 (20:14)

"Галичина" - "Київ" - 73:79
ТС: Хімік, Будівельник, Ферро-ЗНТУ, Азовмаш, Говерла, Галичина, Донецьк, Кривбасбаскет, Черкаські Мавпи, Миколаїв, Дніпро-Азот, Київ, Дніпро, Одеса.

ШАХИ
Чемпіонат світу

Ганна Ушеніна вийшла до фіналу жіночого чемпіонату світу з шахів, що триває у Ханти-Мансійську. Українка у півфіналі на тай-брейку здолала китаянку Цзюй Веньцзюнь - 2,5:1,5. Суперницею Ушеніної у фіналі буде Антоанета Стефанова з Болгарії, яка переграла Дронаваллі Харіку з Індії. Вирішальні баталії на чемпіонаті світу розпочнуться у вівторок, 27 листопада. Фінальний матч складається з 4 партій з контролем ФІДЕ.