Студент УжНУ став майстром спорту України

Андрій Федорішко           26.11.2012 14:44 СПОРТ

У місті Коломия щойно завершились змагання за Кубок України з пауерліфтингу та чемпіонат України серед студентів ВНЗ. Нашу область на прикарпатському помості представляли два атлети, які виступали у ваговій категорії до 74 кг, де за нагороди боролись 26 спортсменів.

Про надзвичайно високий рівень конкуренції у цій вазі свідчить те, що перші дев’ять місць посіли спортсмени з майстрівським і вище показником. Одинадцятим фінішував Віталій Фанта з Хуста і приніс команді залікові очки. Високий результат показав 19-річний третьокурсник математичного факультету УжНУ Євген Криса (тренер Андрій Федорішко), який у кубковому турнірі посів   п’яте місце і став бронзовим призером чемпіонату України серед студентів. Піднявши   у сумі триборства 670 кг, ужгородський студент   вперше офіційно виконав норматив майстра спорту України, перевищивши цей показник на 15 кг, що стало чудовим подарунком до 30-річного ювілею закарпатського пауерліфтингу, який відзначатиметься у грудні.