Підсумок спортивних подій дня (РЕЗУЛЬТАТИ)

15.11.2012 18:42 СПОРТ

За останню спортивну добу визначилися переможці у товариських матчах збірних з футболу та відбулися ігри у деяких групах Відбіркового раунду до ЧС-2014 у азійській та європейській зонах.

Результати міжнародних футбольних матчів читайте тут, з результатами баскетбольного Єврокубку, хокейних чемпіонатів та ін., можете ознайомитися нижче.

ГИРЬОВИЙ СПОРТ
Збірна України з гирьового спорту стала переможцем ХХ чемпіонату світу (чоловіки), що відбувся у Мілані.
Наші земляки завоювали 20 золотих, 19 срібних і 13 бронзових нагород.
Другими у загальнокомандному заліку стали литовці. Третій результат показали гирьовики з Білорусі.
Золото: Сілка (65 кг), Савченко (60 кг), Гавришко (70 кг), Михайлинчик (80 кг), Бондаренко (75 кг).
Срібло: Крамаренко (понад 90 кг), Герас (60 кг), Мосіяш (90 кг).
Бронза: Срібний (65 кг), Гордійчук (75 кг), Білоус (75 кг).

ХОКЕЙ
Континентальна хокейна ліга
14 листопада:

«Донбас» — «Нєфтіхімік» — 3:2 (буліти) (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 1:0).
«Донбас» у західній конференції на 11 місці. Лідирує «Динамо» (Москва). Наступний матч нашої команди відбудеться завтра о 20.00 з ХК «Салават Юлаєв».

ХОКЕЙ
Чемпіонат України з хокею
Компаньйон-Нафтогаз — Сокіл — 4:3 (овертайм) (1:0, 1:2, 1:1, 1:0)
Завтра зіграють: «Динамо» (Харків) — «Донбас-2» та «Беркут» (Київ) — «Леви» (Львів).

1/8 фіналу

"Континіум-Волинь-Університет" (Луцьк) — СЕС (Франція) — 3:0 (25:11, 25:13, 28:26)
Матч-відповідь відбудеться 22 листопада.

"Хапоель" (Єрусалим, Ізраїль) — "Німбурк" (Чехія) — 69:86
ТС: "Німбурк" — 4, "Будівельник" — 4, "Пренай" — 3, "Хапоель" — 2.

Група "D"
"Азовмаш" (Маріуполь) — "Валенсія (Іспанія) — 70:76
"Банвіт" (Туреччина) — "Вюрцбург" (Німеччина) — 101:82
ТС: "Валенсія" — 4, "Банвіт" — 4, "Вюрцбург" — 3, "Азовмаш" — 2.

Група "E"
"Галатасарай" (Туреччина) — "Донецьк" — 72:68
"Локомотив-Кубань" (Росія) — "Трефл Сопот" (Польща) — 99:79
ТС: "Локомотив-Кубань" — 4, "Галатасарай" — 4, "Трефл Сопот" — 2, "Донецьк" — 2.

ФЕХТУВАННЯ
У Нідерландах відбувся турнір-сателіт з фехтування на рапірах. Володарем «срібла» став Ростислав Герцик, бронзову медаль виборов Андрій Погребняк. У півфінальному поєдинку українці зустрілися між собою (15:13). У фіналі Ростислав поступився поляку Томашу Чіплі (11:15).