Що змінилося у бронюванні військовозобов’язаних працівників критично важливих підприємств
Оновлений порядок бронювання військовозобов'язаних працівників критично важливих підприємств розглянули в межах позачергового «Діалогу влади та бізнесу».
Зміни, які 29 листопада схвалив Кабмін, усунули основні проблемні місця в законодавстві та зняли чимало питань, що турбували учасників крайнього такого заходу. На цьому наголосив перший заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо.
«Законодавець відкрив кредит довіри до бізнесу, але й посилив відповідальність», – прокоментував департаменту економічного та регіонального розвитку обласної військової адміністрації Тарас Триндяк і розповів про останні зміни.
Ключове
Відтепер критично важливе підприємство може бронювати працівників, зокрема й нових, якщо нарахована заробітна плата протягом строку дії відстрочки становитиме не менше 20 тисяч гривень. Ці зміни не стосуються державних чи комунальних підприємств.
Недотримання цієї умови є підставою для анулювання бронювання працівника та скасування статусу критичного важливого підприємства.
Підприємства, які ще не оновили, але вже мають статус критично важливих можуть бронювати працівників до кінця лютого 2025 року, після оновлення критичності – на строк до 12 місяців.
З оновленими критеріями бронювання та критичної важливості можна ознайомитися за посиланням:https://tinyurl.com/4bz87n6v.
Матеріали з онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу» доступні на порталі «Допомога Закарпаття»:https://tinyurl.com/yemv2vna.
Коментарі :
Додати коментар