У мисливських угіддях "Лєшул" трупа козулі не виявлено

05.02.2018 22:16 СОЦІО

Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства офіційно повідомляє по ситуації, яка була днями опублікована в соціальній мережі facebook громадянином Рахівщини М.Кокіш-Мельником.

Так 3 січня, громадянин Микола Кокіш-Мельник на своїй сторінці в соціальній мережі facebook опублікував фотосвітлини ніби-то факту браконьєрства - труп вбитого самця козулі зі звинуваченнями працівників державної лісової охорони.

Після оприлюднення фото, на території мисливських угідь у селі Луги урочища "Лєшул" працівниками державної лісової охорони Білотисянського та Говердянського лісництв було обстежено територію мисливські угіддя та перевірено правдивість інформації на предмет залишків дикої тварини.

Ніяких залишків на даний момент не виявлено. Окрім того, з пояснення лісничого Білотисянського лісництва Івана Осташа, жодного туристичного шляху через урочище "Лєшул" немає.

У свою чергу голова правління ТМР "Грінвуд" Василь Шіляк звернувся до правоохоронних органів для розслідування вищезазначеного факту та перевірити, яким саме чином і звідки у громадянина Миколи Кокіш-Мельника з'явилися фотосвітлини трупа дикої тварини у громадянина Кокіш-Мельника.

Опісля за фактом знахідок чи недостовірності притягнути винних осіб до адміністративної або кримінальної відповідальності.

За посиланнями документи, що надає Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ:
Лист до ЗОУЛМГ
Пояснення Папариги
Пояснення Осташа
Лист Грінвуд


***

У той же час Микола Кокіш-Мельник називає заяву прес-служби лісового господарства фальсифікацією.

ТЕГИ : Рахівщина

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

СОЦІО

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат