Панов видав книгу про дипломатію

admin 06.11.2015 09:58 СОЦІО

Нещодавно в Ужгороді презентували новий підручник «Дипломатична і консульська служба».   Автором виступив відомий дипломат, юрист, громадський діяч, професор кафедри міжнародних відносин УжНУ Ален Панов.

Видання є ґрунтовною науковою роботою на 270 сторінках, яка включає до себе 4 розділи – тези лекцій, матеріали практичних занять, нормативно-правові акти і зразки документів, а також слайди мультимедійних презентацій.

Посібник покликаний дати можливість особам, які опановують фах дипломата, максимально зручно і структуровано отримати основну частину фактичного матеріалу з предмету, значно зекономивши час. Особливістю   є чіткий лаконічний стиль та велика увага до практичної діяльності дипломата, зокрема в консульській сфері. Слайди, діаграми, таблиці – сприяють швидкому розумінню суті та запам’ятовуванню на рівні зорової асоціації.

Слід зауважити, що останніх кілька років в Україні не було видано жодного підручника з дипломатії. Натомість ця книга є   другою роботою Алена Панова саме з цього фаху, перша з яких побачила світ в Ужгороді в 2010 році. Загалом науковець є автором 12 підручників та монографій з юриспруденції, історії, країнознавства, державного управління і міжнародних відносин.  

Традиційно книга буде розповсюджена серед вузів і бібліотек на безоплатній основі і не поступатиме в комерційний оборот. Так само, задля зручності користувачів, її можна буде безкоштовно завантажити на веб-сайті www.alenpanov.org.ua, як і решту наукових студій. Така меценатська позиція є давнім принципом автора, який вважає що необхідно дати якомога ширший доступ до інформації всім, кого це цікавить, натомість дбаючи про екологію, слід стимулювати електронні носії контенту.

«Ужгород – це не лише провінційне місто у стадії стагнації, яке бере 500 гривень і продає своє майбутнє. Ужгород – місто з тисячолітніми європейськими традиціями, зі своїм шармом і ментальністю, в якому все ще живуть інтелігентні люди. Маємо стати законодавцем моди і локомотивом європейськості – цей підручник, окрім іншого, покликаний продемонструвати нашу спроможність саме до такого формату мислення і дії»   – так прокоментував подію сам автор Ален Панов.

admin

ТЕГИ : ален панов

Коментарі :


06.11.2015 19:05 Ужгородець

Ален Панов був реальним кандидатом у мери, за якого точно проголосувала б більшість ужгородців. В той час як в боротьбі за мерське крісло претенденти обливають одне одного брудом, людина створює науковий продукт. Це достойно поваги.


06.11.2015 18:23 Студент

Панов - хороший чоловік, жаль не пішов у мери


Додати коментар

 

 

 

Погода

СОЦІО

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат