В УжНУ буде зона відпочинку зі штучною травою (ФОТО)

Світлана Лапига, сайт УЖНУ 20.08.2013 11:55 СОЦІО

Ужгородський національний університет переживає нині масштабні ремонти на всіх своїх об’єктах. За літо вже багато зроблено у приміщеннях приймальної комісії, аудиторіях М1, В1, кабінетах, коридорах, фойє головного корпусу УжНУ.


Як розповів нам Дмитро Юрійович Сойма, проректор УжНУ з адміністративно-господарської роботи, саме там планують зробити сучасну зону відпочинку з Wі-Fі та студентським кафе. Підлогу покриють штучною травою. На стіні буде зображено символіку університету й гімн.

Завершуються роботи з реконструкції приміщень бомбосховищ під архів. Виконують масштабне упорядкування паркетної підлоги, а також ремонт у коридорі ректорату та приміщеннях конференц-залу.

До вересня планують встигнути зробити: комплексний ремонт приміщень кафедри загальної хірургії на медфаку; малярні роботи в лабораторіях № 251 та коридорах першого та другого поверхів на фізфаку; ремонт металевої покрівлі юридичного факультету; оздоблювальні роботи у приміщення профкому та аудиторіях № 214, 335, 336, 338, 340, 131, 132; укомплектування нової аудиторії у фойє географічного факультету та завершення реконструкції приміщень кафедри земельного кадастру під комп’ютерний клас.

Завдяки Програмі східного партнерства Угорщини та України фінансову допомогу отримали на гуманітарно-природничому факультеті з угорською мовою навчання. Наразі там замінено 50 % вікон. Після того, як усі віконні конструкції будуть замінені на сучасні, планується побілка, часткове латання даху, заміна покриття підлоги, приведення до ладу аудиторій. Усе це ще до початку навчального року. Наступні етапи ремонтних робіт, їхнє фінансове забезпечення факультет планує теж за допомогою спонсорів.

Питання тепла взимку завжди актуальне, тому до його вирішення керівництво вишу взялося вже тепер. Почали з котелень. Адже старі є економічно невигідними. На сьогодні 98% документації про побудову нових сучасних опалювальних пунктів готове. Саме ці об’єкти контролюватимуть потужність тепла залежно від потреб того чи того університетського об’єкта. Але не все так просто і швидко робиться, як би хотілося.

За словами Дмитра Юрійовича Сойми, спочатку фірма-забудовник надсилає до університету прив’язку. Тобто документ, у якому зазначено призначення та місце побудови об’єкта. Адже все має відповідати вимогам безпеки. Після цього відбуватиметься з’єднання новозбудованого об’єкта з тепло-, водо-, газомережами. Наступний етап – затвердження кошторисної документації. Відтак – сам процес будівництва.

До початку навчального року планується зведення двох котелень. На випадок, якщо роботу з якихось причин не вдасться завершити, старі тепломережі не ліквідовують. Нині їх перевіряють та ремонтують. У будь-якому разі студенти зустрінуть зиму в теплі.

Проект просувається. Робота теж. Планується також встановлення дахової котельні. Технічна документація теж готова. Наразі залишаються невирішеними деякі деталі та питання фінансування.

Світлана Лапига, сайт УЖНУ

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

СОЦІО

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат