Мер Ужгорода Андріїв навмисно заважає роботі ТОВ "АВЕ Ужгород"

18.05.2021 16:23 РАТУША

Так вважають у товаристві, що й викладено у відкритому листі до Богдана Андріїва.

Шановний Андріїв Богдане Євстафійовичу!

ТОВ "АВЕ Ужгород" звертається до Вас публічно з надання наступних пояснень нам та мешканцям нашого міста.

Під час Вашої відпустки другий тиждень поспіль працівники Управління муніципальної варти та комунального підприємства УМР "КАТП 072801" безпідставно блокують заїзд автотранспорту товариства для вивантаження на полігон ТПВ, чим умисно спричиняють зрив графіків надання послуг та, як результат, перенакопичення відходів на майданчиках загального користування.

На наш лист щодо надання пояснень щодо того, куди вивантажувати сміття у вечірній час згідно затвердженого Вашими ж підрозділами   вечірнього графіку,   відповіді так і не отримано.

Чому для нормальної роботи товариства, яке сплачує податки до бюджету міста і визнане сумлінним платником податків два роки поспіль, необхідно викликати поліцію на працівників Ужгородської міської ради?

У разі не забезпечення Вами безперешкодного доступу автомобілів товариства до полігону ТПВ, ми будемо вимушені зупинити вивіз відходів з території міста.

Попри те, що роками не вирішується питання зведення сміттєпереробного комплексу чи обладнання сучасного полігону для ТПВ,   Ваші підлеглі не зацікавлені у стабільній налагодженій роботі підприємства з вивезення ТПВ, яке не зважаючи на відсутність роками під'їзних шляхів до   місця вивантаження відходів, місць розвороту та й взагалі умов, які відповідають чинному законодавству , щоденно здійснює збір відходів з міста згідно графіку.   Складається враження, що   Ваші працівники створюють штучні передумови для пошуку причин розірвання Договору з вивезення відходів   з ТОВ "АВЕ Ужгород".

Вказані дії чи бездіяльність   Ваших підлеглих призведуть до   антисанітарії на території міста,   до залишення без вивозу відходів із садочків і шкіл, до завалених відходами дворів та центру міста, а мешканці будуть вимушені залишати свої відходи просто неба.

Чекаємо Вашого   негайного втручання в дану ситуацію.

З повагою, ТОВ "АВЕ Ужгород".
_________________________________________________

В мерії пояснили, що раніше адміністрацію ТОВ «АВЕ Ужгород» було попереджено, що з 18 грудня 2020 року прийом відходів на полігоні здійснюватиметься щоденно з 8 до 18 години, вечірнього вивантаження після визначеного часу не передбачено.

Крім того разом зі сміттям, яке надходить з території Ужгорода, на полігон вивозять і сміття з сусідніх ОТГ.

Шановні ужгородці!

Ужгородська міська рада офіційно повідомляє, що усі заяви, публічні звернення, відкриті листи і дописи в соцмережах зі звинуваченнями ТОВ «АВЕ Ужгород» про нібито блокування працівниками міськради проїзду автотранспорту з твердими побутовими відходами (ТПВ) для вивантаження на міський полігон є безпідставними.

Ніщо не перешкоджає вчасно, в повному обсязі, щоб не накопичувалося сміття, прибирати відходи в Ужгороді і вивозити їх на міський полігон ТПВ.

Інформуємо: ТОВ «АВЕ Ужгород» та Ужгородська міська рада 15 жовтня 2012 року уклали договір із 1 січня 2013 року до 31 грудня 2038 року про надання послуг зі збору та вивезення твердих побутових відходів на території міста Ужгород і за невиконання умов цього договору передбачена відповідальність.

З огляду на критичний стан завантаженості міського полігону – понад 95% – Ужгородська міська рада днями ініціювала перевірку, звідки і в яких обсягах ТОВ «АВЕ Ужгород» звозить на полігон відходи.

Працівники департаменту міського господарства та управління муніципальної варти Ужгородської міськради (за розпорядженням міського голови №195 від 21.04.2021 «Про робочу групу щодо встановлення фактичної кількості збирання, вивезення та захоронення відходів на території міста») провели контрольні зважування та здійснювали супровід сміттєвозів.

При цьому виявили, що вивезення відходів проводиться за не затвердженими маршрутами та графіком, із відхиленнями від них. Паралельно з вивезенням сміття з території Ужгорода вивозять непотріб із сусідніх ОТГ та обліковують його на міському полігоні, як ТПВ, звезені з міста Ужгорода. Жодних попереджень від адміністрації ТОВ «АВЕ Ужгород» про зміну маршрутів та інших аспектів до Ужгородської міської ради не надходило і міськрадою не погоджувалося. Щодо графіку вивантаження ТПВ, то через перевантаженість полігону адміністрацію ТОВ «АВЕ Ужгород» листом комунального підприємства "КАТП 072801" (№62 від 14.12.2020 р.) було попереджено, що з 18 грудня 2020 року прийом відходів на полігоні здійснюватиметься щоденно з 8 до 18 години, вечірнього вивантаження після визначеного часу не передбачено.

Стан міського полігону ТПВ у Барвінку, його критична перевантаженість, не дозволяють обслуговувати інші територіальні громади Закарпаття, крім Ужгородської територіальної громади. Тому для запобігання виникненню екологічної катастрофи і надалі буде проводитися контроль за дотриманням графіків та обсягами вивезення сміття з території Ужгорода.

За результатами моніторингу Ужгородською міською радою буде скеровано інформацію у відповідні контролюючі органи.

Наразі у ТОВ «АВЕ Ужгород» немає жодних підстав для невиконання взятих на себе зобов’язань з вивезення ТПВ з території Ужгорода – вчасно та у повному обсязі.

Ужгородська міська рада

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат