Будівля банку в історичному центрі Ужгорода перейшла у власність родини мера

18.02.2019 14:42 РАТУША

Родина мера Ужгорода Богдана Андріїва продовжує скуповувати місто.

Будівля Укрексімбанку, яка розташована на площі Петефі, була виставлена на продаж у системі Прозорро. Як відомо, центральний офіс цього банку перемістився на лощу Жупанатську, а колишню будівлю вирішили продати.

А це понад 700 квадратних метрів приміщень самої будівлі, а також понад 100 метрів гаражів.

Аукціон було проведено ще в середині листопада минулого року.

І якщо подивитися на пропозиції від потенційних покупців, то троє з них подали майже однакову пропозицію, яка відрізнялася ціною... у кілька гривень. Тобто, очевидною є домовленість між тими, хто мав намір купити цю будівлю:

Михайло Шимон - 15 млн. 600 тисяч

ТЕХ СОЛЮШН - 15 млн. 600 тисяч і... 4 гривні.

ЄВРОІМЕКС - 15 млн. 600 тисяч і ... 5 гривень.

Звичайно ж, "виграла" пропозиція, яка пропонувала на одну гривню більше.

Цікаво, хто ж є засновниками «ЄВРОІМЕКС». Половиною акцій володіє син "регіонала" Василя Ковача у народі - (Кіловольта) Сергій Ковач. Його внесок — 34 125 000 грн, 25% акцій має Андрій Андріїв, депутат Закарпатської облради від "Відродження", рідний брат мера Ужгорода Богдана Андріїва. Його внесок — 17 062 500 грн, 25% ( депутат Закарпатської облради, брат Ужгородського міського голови Богдана Андріїва). Ще 25% акцій належить Владі Андріїв, дружині мера Ужгорода. Її внесок також — 17 062 500 грн.

Таким чином елітна будівля в історичному серці Ужгорода дивним чином перейшла у власність родини мера Ужгорода.

На дружині мера Андріїва багато нерухомості та активів. Влада Андріїв володіє акціями "Ужгородського АТП-12107" та "Закарпатавтотранс", а також різними розмірами в загальних капіталах компаній "Водограй", "Альтенер", "Зелена технологія", "Срібний лід", "Сонячна енергія ПЛЮС" і "Гідро + ". До речі, на рахунку саме в "Укрексімбанку" вона зберігала лише в 2015 році 1 080 030 гривень.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат