Як «накосити» 300 тис. грн. із міського бюджету?

admin 13.12.2018 16:09 РАТУША

Дивовижну авантюру провернув з коштами місцевого бюджету Ужгорода підприємець Іван Кочан. Із 1 березня цього року Іван Іванович почав вигравати закупівлі з бюджетних коштів. Почав, так би мовити, проявляти телепатичні здібності.

Так, за 2018 він навигравав на 341 565 грн., із яких найбільші закупівлі провів Департамент міського господарства Ужгородської міської ради 198 293 грн. та 100 000 грн. — КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода». Однак чомусь пану Івану не пощастило на звичайному ринку — всі свої доходи він зміг заробити лише з бюджету.
Якщо ж уважно прослідкувати співпрацю підприємця з Ужгородською міською радою, то бачимо ось що.
10 вересня 2018 року Департамент міського господарства міської ради замовив у Івана Кочана — увага! — «послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень». 10 жовтня підприємець отримав 187 тис. грн., а 12 жовтня ще близько 11 тис. грн. Дивно виглядає як для жовтня місяця замовлення послуг з озеленення територій, так і кошення трави. Але ж де косив цей підприємець траву та яку площу? Загальна площа становить близько 40 футбольних полів. А от місце виконання робіт у системі Рrozorro сформовано як Ужгород.
Що цікаво, що ціна за одиницю послуги має бути зазначена у додатку до договору, а цей додаток у системі закупівель Рrozorro відсутній.
Це далеко не весь перелік послуг, які надавалися цим підприємцем. КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода» оплатило у серпні 2018 року   Івану Кочану 100 тис. грн. за формувальне обрізання 20 дерев із залученням верхолазів на вул. Митній в Ужгороді.
Також 23 липня управління освіти оплатило Івану Кочану послугу з обрізання дерев на території дитячих садочків № 8 та № 19 у сумі 30 тис. грн. Але, мабуть, погано обрізав, бо в період із 23 по 30 листопада на території цих же садочків та ще ряду інших провів нове обрізання дерев із допомогою верхолазів. Загалом наобрізав непогано: у садочку № 19 — на майже 20 тис. грн., у садочку № 8 «Дзвіночок» — на майже 21 тис. грн.; у садочку № 7 «Віночок» — на 25 тис. грн., у садочку № 19 — на майже 20 тис. грн., у садочку № 38 — на майже 8 тис. грн., у садочку № 29 «Дивосвіт» — на 26 тис. грн., у садочку № 6 «Сонечко» —   на майже 41 тис. грн., у садочку № 26 в Ужгороді — на майже 20 тис. грн.
Але й це ще не все. Ужгородський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Управління праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради потребував обрізання дерев у жовтні на суму близько 50 тис. грн.
Таким чином «пиляють» та «обрізають» кошти місцевого бюджету Ужгорода окремі підприємці.
Олександр Пересоляк, юрист

admin

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат