Гісем віддав Ужгородський коньячний завод Януковичу-молодшому?

admin 05.02.2012 14:41 РАТУША

Принаймні такі чутки отримали своє підтвердження у свіжому номері газети “ФЕСТ”. Посилаючись на свої джерела видання повідомляє, що головного акціонера підприємства Володимира Гісема “переконали” відписати свою власність старшому сину володаря межигірських володінь.

“Виробник (Ужгородський коньячний завод – ред.) відомих в Україна марочних напоїв “Тиса”, “Карпати”, “Ужгород” та доступніших ординарних коньяків, у тому числі й найбільш популярного “Закарпатського”, впродовж двох десятиліть був, що називається, “у руках” його керівника Володимира Гісема… Але, схоже, цього разу партійний квиток (В. Гісем торік став членом Партії регіонів – ред.) не гарантує його бізнесу статусу недоторканності – на успішного продуцента улюбленої мільйонами “Тиси” поклали око “донецькі”. І не просто “донецькі”, а їхня київська “діаспора”, – говориться у публікації.

“Нині Ужгородом активно шириться інформація про те, що головного акціонера коньячного заводу наприкінці 2011-го “переконали” відписати свою власність старшому сину володаря межигірських (не плутати з міжгірськими) володінь. Підтвержують цю інформацію у приватних розмовах й високопосадовці з обласної влади, депутати, окремі акціонери, які свого часу звільнилися з підприємства”, – додає автор матеріалу “Букет “Тиси” з донецьким ароматом”.

admin

Коментарі :


10.02.2012 14:51 Тетя

Интересно, на каком это праве коллектив владел заводом? Дибильная психология голодранцев- все мое! Мы видим, что стало со страной, когда они ее забрали в свои руки . Ну а насчет Гисема , так это нормальная реакция тех же голодранцев, что не хотят работать, а жить за чужой счет. Позиция неудачноика - радость, что у кого-то успешного забрали.   Так не радуйся, девочка, скоро яныковые и до тебя доберутся и если нечего будет забрать- пойдешь на панель для них денежки зарабатывать!


06.02.2012 12:40 Ужгородка

Только Гисем отобрал у коллектива, а отдал - семейству яныка, как думаете - есть разница или нет ?


05.02.2012 21:51 007

Як вкрав так і відібрали


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат