Будівлю в центрі міста вартістю понад 5 млн. грн. незаконно привласнили, оформивши на зека

21.09.2012 15:26 РАТУША

За інформацією прес-служби прокуратури Закарпатської області, 17 вересня прокурором міста Ужгорода порушено кримінальну справу за фактом заволодіння чужим майном шляхом обману та підроблення офіційних документів.


Поки що невстановлені особи протягом лютого 2012 року з метою заволодіння майном Публічного акціонерного товариства «Сведбанк» балансовою вартістю понад 5 млн. грн. підробили рішення Ужгородського міськрайонного суду про визнання права власності й відповідну реєстрацію будівлі та прилеглої земельної ділянки.

Відтак за підробленими документами ці особи здійснили державну реєстрацію належного ПАТ «Сведбанк» майна на громадянина ромської національності, який на той час перебував у місцях позбавлення волі, й таким чином незаконно привласнили будівлю в центрі Ужгорода.

Кримінальну справу направлено для організації досудового розслідування до слідчого відділу Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області.

З метою забезпечення цивільного позову прокурором м. Ужгорода накладено арешт на цю будівлю. Слідство триває. Прокуратура Закарпатської області тримає справу на контролі.

ТЕГИ : Сведбанк

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат