Як нинішні кандидати в мери Ужгорода Щадей та Чучка підтримали чинного мера Андріїва

ProZak.info 17.10.2020 20:39 ПОЛІТИКА

Зараз кандидати в мери Ужгорода Віктор Щадей та Павло Чучка свою кампанію формують на основі критики чинного мера Богдана Андріїва.

Звичайно ж, Андріїва є за що критикувати, бо він увійде в історію як мер-марнотрат через величезні перевитрати бюджетних коштів на сумнівні проекти. І не дарма зараз на Андріїва та його оточення відкрито стільки кримінальних проваджень.

Але що цікаво, свого часу саме Віктор Щадей та Павло Чучка приклалися до того, щоб Богдан Андріїв став мером міста.

Пригадайте кінець 2014 року. Після Революції Гідності країна прагнула змін. І дивним чином, Ужгородська міська рада проголосувала за призначення в.о. голови міста Ужгород, затятого на той час «регіонала» Богдана Андріїва. І від того часу Андріїв міцно вхопився за владне крісло, і потім вже тримав його до виборів, до яких встиг на своїй посаді нажитися капіталом, щоб купити виборців.

І серед тих, хто проголосував за призначення Андріїва в.о. голови міста Ужгород були і так звані демократи Віктор Щадей та Павло Чучка, які зараз опонують Андріїву на виборах.

«Якщо присутність у списку екс-регіоналів — закономірне, а Шафаря, Травіної, Волошина та Геворкян є кадровими амбіціями, то Чучки та Щадея — інакше як зрадою не назвеш», — писало тоді видання «Мукачево.нет».

«Сценарій з обрання Богдана Андріїва готувався рівно тиждень. Зарозумілим його не назвеш, адже планувався він з допомогою калькулятору та мобільного телефону: вираховувалася кількість необхідних голосів та суми за кожний голос.

Як розповіли у приватних розмовах із Мукачево.Net самі депутати міськради, при чому як ті, які взяли гроші, так і ті, хто ігнорував голосування за Андріїва (таких виявилося обмаль), суми коливалися від 2 до 5 тисяч доларів за голос. Відтак, вклалися у 100 000 доларів», — пише Мукачево.нет.

Ось такими малими коштами були куплені тоді депутати. Цікаво, скільки з цих грошей перепало Щадею та Чучці? І чи розуміють вони, що стали тоді співучасниками того всього, що зараз коїться в місті?

ProZak.info

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат