Москаль: Добровільні напівмілітарні утворення – це повна профанація

Прес-служба ОДА 01.03.2018 17:22 ПОЛІТИКА

Зі злочинністю мають боротися професійні правоохоронці, а не якісь добровільні напівмілітарні утворення, переконаний Геннадій Москаль.

– «Національні дружини» – це повна профанація, – заявив голова Закарпатської ОДА у вечірньому праймі телеканалу «112». – У нас є закон «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», на підставі якого діють громадські формування з охорони правопорядку. Де я не працював, усюди перевіряв ці формування, і виявлялося, що практично жодне насправді не займалося правопорядком. Головна мета таких формувань – це отримати «корочку» і право на носіння травматичної зброї. І дуже часто виходило так, що власник магазину, який продає травматичну зброю (або його родич), є одночасно керівником такого громадського формування. Тобто чистої води бізнес.

У часи СРСР були Добровільні народні дружини (ДНД), у які також вступали з меркантильних інтересів – щоб отримати додатково три дні до відпустки. Але члени ДНД змушені були патрулювати разом із міліцією. Це призводило до того, що міліція мала не тільки боротися зі злочинцями, але й доглядати за членами ДНД, щоб вони самі не вчинили якусь шкоду.

Висновок із цього всього такий – зі злочинністю мають боротися професійні правоохоронці, а не якісь парамілітарні громадські утворення. Останні – це чистої води профанація.

Повне відео інтерв’ю дивіться на відео.

Прес-служба ОДА

ТЕГИ : геннадій москаль

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

ПОЛІТИКА

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат