Москаль звинуватив Балогу в провокаціях з перекриттям доріг на Закарпатті

01.05.2018 23:37 ПОЛІТИКА

На Іршавщині люди анонсували перекриття дороги. Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль каже, що це провокація Віктора Балоги.

Дорогу повинні перекрити на відрізку Іршава - Довге. Причина - її поганий стан. Так уже нещодавно робили люди на Міжгірщині.

Голова Закарпатської ОДА переконаний, що за перекриттям дороги стоїть нардеп Віктор Балога. Геннадій Москаль заявив, що вже завтра, в середу, буде проведено тендер на ремонт цього відрізку дороги, який мають намір блокувати люди. На   ремонт виділено 93 мільйони гривень і вже виготовлено документацію.

А от Балога, на думку Москаля, за три каденції депутата Верховної Ради так нічого і не зробив, щоб ця дорога ремонтувалася. І це при тому, що Балога став нардепом саме по округу Іршава-Мукачево.

"Дорога не ремонтувалася 40 років (ямковий ремонт не рахується, бо це викидання грошей на вітер), і нардеп за три каденції пальцем об палець не вдарив, щоб її відремонтувати. Коли ж за ремонт взялися ми, виготовили документацію й оголосили тендер, цей аферист через свого «шнурка-помічника» вирішив попіаритися, щоб потім сказати, що дорогу ремонтують завдяки акції протесту. Люди, які хочуть перекривати дорогу, мають знати, що ними маніпулюють політикани, яким дорога «Іршава – Довге» абсолютно нецікава. Тому раджу їм організувати пікет свого нардепа Балоги, котрий за три каденції не зробив для Іршавщини ні на копійку доброго", - цитує Москаля прес-служба Закарпатської ОДА.

prozak.info

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

ПОЛІТИКА

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат