Одним із Балог зацікавилася прокуратура
Прокуратура буде розбиратися, яким чином у колишнього голови Закарпатської облради Івана Балоги задекларовано аж понад мільйон доларів. Прокуратура вже через суд витребувала всі деклараційні документи і тепер почне розслідування з приводу надмірних статків Івана Балоги. Зараз Іван Балога є народним депутатом і задекларував величезні доходи.
До обрання в парламент Іван Балога трудився на посаді голови Закарпатської обласної ради як представник партії «Єдиний центр». Ще раніше був депутатом облради каденції 2006—2010 років як представник «Нашої України». Згідно з даними ресурсу rada4you.org, рівень його присутності на засіданнях парламенту становить 54 %.
З інформації з електронної декларації, яку можна побачити на сайті rada.oporaua.org, зарплата нардепа за минулий рік складала 151 414 грн. (це приблизно 12,5 тисячі щомісяця, коли поділити на 12). Ще 169 871 гривню нардеп отримав як кошти, пов’язані з виконанням повноважень. Більше заробили члени родини. Так, дружина — Лілія Балога отримала 14 815 грн. як зарплату в ТОВ «Барва»; 44 726 грн. як зарплату у ТОВ «Закарпатська продовольча компанія». Ще 975 500 прибутку задекларовано як дохід від підприємницької діяльності. Також 638 131 грн. Лілія Балога отримала як дохід від відчуження цінних паперів та корпоративних прав (2 операції). 1 765 грн. у неї задекларовано як проценти від банку, а 1 350 000 грн. — як дохід відчуження рухомого майна. Син депутата — Іван Балога-молодший, отримав 952 310 грн. як дохід від підприємницької діяльності і лише 132 гривні як проценти від банку.
Грошової готівки на момент заповнення декларації нардеп Іван Балога мав 1 077 000 доларів США та мільйон гривень. Його дружина тримала на банківському рахунку 43 587 гривень, а готівкою володіла сумою на 5 500 000 гривень та 450 000 євро. У сина задекларовано 1 344 грн. у банку і готівки — 200 000 грн. та 20 000 євро.
Іван Балога у Мукачеві володіє 5 земельними ділянками загальною площею 4 186 кв. метрів. А у його дружини у цьому ж місті є 4 ділянки загальною площею 2 957 кв. метрів. Іван Балога-молодший має у спільній власності 900 кв. метрів у Мукачеві. Із нерухомості у вигляді приміщення в сина нардепа є у співвласності домоволодіння у Мукачеві на 341 кв. метр. Лілія Балога володіє торговельним комплексом на 1 012 кв. м у Мукачеві. Також у декларації чотири рази вказано як об’єкт незавершеного будівництва житловий будинок на 661 кв. м, який не зданий в експлуатацію. Можна припустити, що мова йде про одну й ту ж нерухомість. Власники — Іван та Лілія Балоги.
Із цінностей у декларації депутата вказано дві мисливські рушниці.
А з транспорту в родини лише одна автівка — «Mercedes-Benz ML350» 2014 року, яка юридично належить ТОВ «Закарпатська продовольча компанія», де, як згадано вище, Лілія Балога отримувала зарплату.
Власне, Лілія Балога на момент подання декларації була й співвласником цієї фірми — її частка 17,5 %. Це станом на 2016 рік. Утім, за даними Аналітичної платформи «Youcontrol», станом на квітень 2017 року Лілії Балоги вже не було серед співзасновників компанії. У ТОВ «Барва» частка Лілії Балоги у 2016 році була
40 %. Ця фірма займається орендою нерухомості, торгівлею, виготовленням будівельних матеріалів, вантажними перевезеннями, будівництвом. За даними «Youcontrol», станом на квітень 2017 року Лілії Балоги серед співзасновників не було. А протягом історії ТОВ серед його засновників у період 2000-х років згадується і сам Іван Балога. ТОВ «Мікро» — частка у дружини нардепа, сказано у декларації,
20 %. Діяльність — виробництво будівельних матеріалів та торгівля. У 1997 році, за даними платформи «Youcontrol», серед засновників числився Іван Балога. Також у декларації вказано, що Лілія Балога була серед кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) двох установ — ТОВ «Закарпатагрохолдинг» та ТОВ «Закарпатсільгоспсервіс». Обидві фірми займаються у сфері сільського господарства. Серед засновників цих ТОВ є ПрАТ «Мукачівська автобаза». А цій фірмі, вказано у декларації, Лілія Балога мала цінні папери.
Власне, наявність у Івана Балоги понад мільйона доларів зацікавила прокуратуру, бо це не збігається з даними фіскальної служби, за якими нардеп і екс-голова Закарпатської облради за 1998—2015 роки заробив тільки 3,4 млн. гривень.
Тепер Іванові Балозі доведеться пояснювати слідчим, чому така розбіжність у цифрах і звідки гроші.
Коментарі :
Ну да весь хлам Ужгорода за решетку- пора генерально очистится от етих недоношенных
пора уже давно за решетку ету партию регионов переименованную на ВИДРОДЖЕННЯ--за решеточку Баранюков, Андреевых, Адамчуков , Балог, Фединцов, Волошина -- короче весь мусор города
Додати коментар
суки еще хотят сракоаквапарк в ужгороде