Тігіпко попрощався з однопартійцями, закликавши їх працювати на авторитет Партії регіонів

admin 16.03.2012 12:31 ПОЛІТИКА

Лідер партії "Сильна Україна", віце-прем'єр Сергій Тігіпко оприлюднив прощальне відеозвернення до однопартійців, у якому закликав їх вступати до Партії регіонів.

Тігіпко заявив, що в партії пройшло багато дискусій на тему злиття "Сильної України" і Партії регіонів (ПР), і він радий "перемозі думки про об'єднання", пише "Коммерсант-Украина".

"У партії "Сильна Україна" і Партії регіонів спільні цілі та спільні завдання. Я переконаний, що ми потрібні Партії регіонів, тому що ми можемо додати ініціативи, можемо додати в неї реформ. І це абсолютно необхідно сьогодні і владі, і суспільству", - заявив Тігіпко.

"Ми з вами йшли в політику, щоб вирішувати конкретні питання ... Звідки краще проводити реформи? З маленької партії ... чи з великої, потужної партії, яка вже сьогодні практично знаходиться при владі", - заявив він.

"Я закликаю всіх вас вступати в Партію регіонів, об'єднувати фракції і працювати на її авторитет", - закликав Тігіпко.

На завершення Тігіпко попрощався з однопартійцями: "Всього вам доброго. Я дякую вам за те, що ми весь цей час були разом і багато чого зробили. Пам'ятайте, партія - це лише інструмент для того, щоб працювати на людей".За даними видання, завтрашній з'їзд "Сильної України", на порядку денному якого стоять питання ліквідації партії і вступу її колишніх членів в Партію регіонівР, вирішили провести захід за закритими дверима.

Місце і час проведення з'їзду також не анонсуються, однак газета повідомляє, що делегати зберуться в суботу в 10:00 ранку в київському готелі President Hotel.

Нагадаємо, 17 березня в Києві також відбудеться з'їзд Партії регіонів.

За даними джерел, 15 керівникам обласних організацій "Сильної України" обіцяні посади заступників голів обласних державних адміністрацій.


http://tyzhden.ua/News/44970

admin

Коментарі :


18.03.2012 22:57 вася

комсомольчик бл..
а є такі дебіли які в нього повірили і готові були на це ге проголосувати.. я знаю таких людей, ніби не дураки...
і тепер ви будете говорити, що наші люди заслуговують на якесь краще життя? на нормальну правову країну? ФІГУШКІ!!!


18.03.2012 12:10 лопес

хлопці сильноукраїці тепер бачите чим був ваш лідер цей комсомолець готовий зрадити рідну матір заради грошей а ви думайте тепер нащо вам треба


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат