ЗМІ: 16 березня Тимошенко офіційно звинуватять у державній зраді

admin 14.03.2012 13:07 ПОЛІТИКА

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради зібрала докази, які нібито вказують на вчинення екс-прем'єром Юлією Тимошенко державної зради, пише Коммерсант-Україна в статті під назвою Комісія виявила особистий інтерес.

Як пише газета, оголошення остаточних результатів роботи парламентської комісії з розслідування "обставин підписання газових угод між НАК Нафтогаз України і ВАТ Газпром щодо наявності ознак державної зради ..." у Верховній Раді заплановано на 16 березня.

Вчора глава ТСК, народний депутат від ПР Інна Богословська заявила, що Служба безпеки України надала їй "головний документ, що підтверджує факт особистої зацікавленості Юлії Тимошенко у підписанні невигідних для України газових контрактів". На підтвердження своїх слів вона продемонструвала виписку з постанови головної військової прокуратури Росії про припинення кримінальної справи стосовно Тимошенко за нереабілітуючими обставинами.

Копія цього документа, об'ємом в 22 сторінки, виявилася в розпорядженні видання. У ньому описуються деякі обставини кримінальної справи, порушеної у 2001 році головною військовою прокуратурою Росії щодо колишнього глави корпорації Єдині енергетичні системи України Юлії Тимошенко за ч. 3 ст. 33 і ч. 2 ст. 291 Кримінального кодексу РФ (організація дачі хабара посадовій особі, іноземному посадовій особі чи посадовій особі міжнародної організації особисто або через посередника).

Як відзначає видання, кримінальна справа була порушена на підставі заяви колишнього керівника московського департаменту ЄЕСУ Владислава Литвинова. У своїй заяві на ім'я головного військового прокурора РФ він зазначив, що вказівку про передачу грошей посадовим особам Міноборони РФ він отримав особисто від Тимошенко. "З січня 1996 по вересень 1997 року, за рішенням президента ЄЕСУ Юлії Тимошенко, отримав від неї гроші в сумі $ 15 тис. для заохочення ряду військовослужбовців у зв'язку з завершенням поставки продукції за контрактом ...", - цитується в документі Литвинов. Він докладно розповів, кому з посадових осіб Міноборони РФ передавав гроші. "Гроші в сумі $ 5000 передані особисто Волкову Г. А. і Ізгагіну А. Н; Містюкову Н. Н. передана сума в $ 3 тисяч", - повідомив Литвинов.

Крім того, в документах, що знаходяться в розпорядженні комісії, також містяться свідчення посадових осіб центрального банку Кіпру, які підтверджують, що "дійсними акціонерами компанії Somolly Enterprisers Ltd, що виступала посередником між ЄЕСУ і Міноборони РФ, були Юлія Тимошенко та інші".

Відповідно до виписки з постанови головної військової прокуратури Росії, кримінальну справу стосовно Тимошенко було закрито в 2005 році у зв'язку із закінченням строків давності кримінального переслідування.

"ТСК зуміла довести, що при підписанні угод вона (Тимошенко) діяла незаконно і мала особистий інтерес. Але остаточне рішення будуть приймати правоохоронні органи. З політичної точки зору Тимошенко здала інтереси країни", - підсумувала Богословська. "Однак Тимошенко вже засуджена за підписання газових угод. Суд не приймав до уваги, чим вона керувалася! Давайте відштовхуватися від того, чи була це державна зрада?" - Запропонувала народний депутат Алла Александровська (Компартія). Як відомо, ст. 111 КК (державна зрада) передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 10 до 15 років.

Комерсант зазначає, що представники опозиції на засідання слідчої комісії не з'явилися. Пізніше один із соратників екс-прем'єра народний депутат Сергій Пашинський заявив: "Якщо серйозно сприймати, що Юлія Тимошенко дала хабар в $ 500 якомусь чиновнику з Міноборони РФ в 1996 році, а через 15 років, будучи прем'єр-міністром, через це залежала від Володимира Путіна, це буде просто смішно! ".

За матеріалами: Комерсант-України

admin

Коментарі :


14.03.2012 21:14 ДРОГОБИЧ ЛЬВІВСЬКА

Якби я мав бойовий пістолет,маю травматичний,я би з задоволеннм завалив би оту жидовскую курву з ХАРКОВА БОГОСЛОВСЬКУ!Сама воровка,прачка криміналітету!Запхалася до В Р,бо допомагала бандитам братам ЧОРНИМ,Савлохову з кривими ногами/якого завалили з АКМ/ і іншим грабастати глиноземний завод!СУКА кончена!Є ще такий КЕРНЕС- жидок,клікуха ГЕПА.Пєтух кончений!Вони зараз будуть све робити,щорб Тимошенко умертвити там в контаборі.Жиди не прощають тим,хто йде проти них!Особливо ті ЗЕКИ ХАМИ!!!Ну а БОГОСЛОВСЬКА видно що на відсосі у ПЄТУХА,тому иак старається!Ну я думаю,що ій скоро прийдуть кранти!


14.03.2012 14:29 в.с.

це було б   смішно,якби не було так сумно.


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат