Україна не погодилася на ультиматум Угорщини

admin 22.01.2012 20:04 ПОЛІТИКА

Вперше за 18 років між Україною та Угорщиною не було підписано протокол щодо прав національних меншин. Як повідомляє "Дзеркало тижня. Україна", це сталося через вимогу угорців створити на Закарпатті Притисянський адміністративний район з компактним проживанням угорців.

За інформацією видання, на засіданні змішаної угорсько-української міжурядової комісії з питань забезпечення прав національних меншин Україна відмовилась виконувати ультиматум.
У матеріалі йдеться, що першого дня засідання тривало до другої години ночі. Українська сторона постійно відчувала на собі пресинг угорців. Представник України попередив, що коли питання не обговорюватимуться зважено, українська делегація залишить залу засідань.
"Ми пояснили, що Закарпаття — багатонаціональний край, тому ставлення влади буде однаковим до всіх представлених у ньому меншин, без жодних преференцій. На жаль, цих позицій не поділяють наші угорські колеги, компромісу досягнуто не було", — заявив заступник голови Закарпатської ОДА Іван Качур, який брав участь у міжурядовій комісії.
Читайте і дивіться на "Історичній Правді", як Угорщина анексувала Закарпаття у 1938 році (ВІДЕО).

http://www.pravda.com.ua/news/2012/01/21/6924460/

admin

Коментарі :


23.01.2012 08:22 Андрей

Если чесно...то Украина не имеет никаких прав на Закарпатье... она не смогла нормально воспользоватся этими землями... и принесла в край со сменой власти в 91 году только разруху и безработицу...


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат