Відомий кондитер Штефаньо відкрив свою солодку крамничку в Ужгороді (ФОТО)

admin 16.06.2014 14:47 ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Найвідоміший закарпатський шоколатьє здійснив свою найзаповітнішу мрію.

Відомий по всій Україні закарпатський шоколатьє Валентин Штефаньо здійснив свою найзаповітнішу мрію. 15 червня в Ужгороді відкрилася шоколадна крамниця Валентина та його сестри Валентини, де продаватимуться не тільки різноманітні цукерки, тістечка, торти, але й хлібобулочні вироби. До того ж асортимент ексклюзивний: тут представлені такі позиції, яких не знайдеш у численних кав’ярнях, куди постачає свою продукцію торгова марка «Штефаньо».


«Це була мрія, - розповідає на відкритті шоколадної крамниці Валентин Штефаньо Zaholovok.com.ua. - Можна поставити у житті велику галочку: вже є те місце, куди не соромно покликати і все показати. Це не тільки кондитерська, але й   булочна і шоколадний бутік. В асортименті представлено три позиції: хлібобулочні вироби (близько 100 позицій), солодощі (60 позицій: цукерки, шоколад) і тістечка, а також шоколадно-горіхові, кремові пасти. Дуже багато ідей та рецептів накопичувалося роками, тут все те, що ми з Валентиною робили роками».  За словами Валентина, серед ексклюзивного асортименту є хітові позиції, які всі просто обожнюють. Це і макарони (кольорові круглі тістечка), «пірошка» - тістечка червоного кольору, назву для якого придумавГенеральний консул Угорщини в місті Ужгород Йожеф Бочкаї та інші.Сестра Валентина додає: «Є мрія і сенс життя, мрія – це те, що ти бажаєш, а сенс - для чого це робиться. У Валентина   це було мрією, а я все робила, щоб це збулося. Його ідеєю було зробити   фірмову марку. Але те, що ми виготовляємо для всієї України   – це одне, те, що буде тут продаватися – зовсім інше. Тут   - тільки ексклюзив, якого ви в інших місцях не попробуєте. Якщо хтось зробить підробку, ми зробимо щось інше - краще. Хтось скопіює «Петіт Антуан», у нас буде «Жан Поль» і т.д., це не страшно. Нехай макарони продають у кожній кондитерській. У нас будуть зовсім інші макарони».

Пересвідчитись у словах власників шоколадної крамнички, розташованої у старому центрі міста неподалік Кафедрального собору (вул.Духновича, 16), можна було на святковому відкритті. І діти, і дорослі не могли відірватися від солодощів, яких, хоч і було багато, але забагато не було.


Zaholovok

admin

ТЕГИ : солодощіВалентин Штефаньо

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

ФОТОРЕПОРТАЖ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат