Мукачівці на велосипедах взяли медалі (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Олександр Цепурдей 27.08.2013 10:59 ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Успішно виступили в Харкові на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на велосипедах вихованці мукачівського клубу спортивного орієнтування «Товариш» (тренери Ніна Расчупкіна та Олександр Цепурдей).

У перший день, в змаганнях серед дорослих на середній дистанції, чемпіонське звання виборов першокурсник Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.Ж.Гжицького 19-річний Олександр Касьянов, четвертим в цій віковій категорії фінішував 18-річний Василь Морозов – першокурсник Ужгородського національного університету. Наступного дня Олександр, поступившись лише досвідченому киянину Артему Стрижаку, підтвердив закономірність свого результату, ставши віце-чемпіоном на довгій (40-кілометровій) дистанції.

У змаганнях юніорів – серед спортсменів не старших 20 років – дві нагороди (золоту на середній та срібну на довгій дистанціях) здобув 18-річний третьокурсник мукачівського професійного ліцею, великолучанець Дмитро Гаршанін. В активі 14-річного дев`ятикласника мукачівської ЗОШ № 1 імені О. Пушкіна Артура Сватка, який виступав у категорії спортсменів не старших 17 років, срібна та бронзова медалі. Гарний приклад спортивного довголіття показав молодим спортсменам й 47-річний Руслан Касьянов, який став переможцем у змаганнях серед ветеранів.

Призери в елітних категоріях:

Середня дистанція

Чоловіки: Жінки

1. Касьянов Олександр Мукачево 1. Конвісарова Кристина Київ

2. Шимчук В`ячеслав Харків 2. Новикова Наталія Харків

3. Сокур Сергій Кіровоград 3. Болсунова Наталія Харків

Довга дистанція

1. Стрижак Артем Київ 1. Новікова Наталія Харків

2. Касьянов Олександр Мукачево 2. Конвісарова Кристина Київ

3. Доля Євген Харків 3. Черкашина Тетяна Росія.

Олександр Цепурдей

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

ФОТОРЕПОРТАЖ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат