Які бувають види шоломів

07.12.2023 15:23 НОВИНИ ПАРТНЕРІВПідбір відповідного велосипедного шолома - це важливе і часом трудомістке заняття. На поточний момент ринок пропонує різноманітність як виробників, так і моделей велосипедних головних уборів. Важливо усвідомлювати, що велосипедний шолом не тільки необхідний для забезпечення безпеки голови в разі падіння, але також є ключовим елементом вашого велосипедного екіпірувального арсеналу. Будьте ви з підшоломником чи без нього, шолом додатково забезпечує захист від перегріву, ультрафіолетових променів і забезпечує ефективну вентиляцію.

На ринку представлено безліч різноманітних конструкцій велосипедних шоломів. Навіть для одного виду катання шоломи можуть мати різні дизайни, що відповідають цільовому рівню безпеки для вашої голови.

Основні варіанти:

  1. Out mold являє собою дизайн, де зовнішній шар пластмаси з'єднаний з пінополістиролом. Цей тип велосипедного шолома широко поширений і доступний, його часто вибирають для шоломів початкового рівня, як для дітей, так і для дорослих. Придбання такого виробу на початкових етапах може бути економічно вигідним рішенням, враховуючи, що на низьких швидкостях і за недосвідченого катання ймовірність падіння невелика.
  2. In mold являє собою конструкцію, за якої зовнішній шар пластмаси з'єднується з пінополістиролом під впливом високого тиску в прес-формі. Цей метод забезпечує шолому додаткову міцність і створює монолітну структуру.
  3. Велосипедні шоломи https://velogo.com.ua/ua/shlemy із зовнішнім шаром з ABS - це ще одна варіація, де зовнішній шар виконаний з ABS-пластику з помітною товщиною порівняно з попередніми варіантами. Завдяки високій щільності цей шар ефективно розподіляє силу удару. Такі шоломи мають найвищу міцність і широко застосовуються в екстремальних видах велоспорту, як-от даунхіл (DH) і велокрос (BMX).

Матеріали

Основний матеріал, який використовується при створенні захисних шоломів для велосипедів - це пінополістирол. Цей компонент являє собою комбінацію дрібних ніздрюватих гранул, об'єднаних в єдину цілісну будову. Усередині гранул пінополістиролу містяться мікропори, а між самими гранулами формуються порожнечі. При використанні високоякісних матеріалів і спеціалізованих виробничих методів, пінополістирол перетворюється на надійний і довговічний матеріал з тривалим терміном експлуатації.

Будь-які види якісних шоломів ви зможете знайти на сайті https://velogo.com.ua/ua.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат