Terra Incognita: Найкращі в Україні товари для виживання у надзвичайних ситуаціяхВиживання в екстремальних умовах, чи то під час туристичних пригод, чи занять активними видами спорту, потребує особливої уваги до підготовки та наявності необхідних засобів. В Україні товари для виживання у надзвичайних ситуаціях та умовах, де природа може бути непередбачуваною, а довкілля — непривітним, надзвичайно потрібними. Правильно підібраний набір товарів для виживання стають ключовими елементами забезпечення безпеки та збереження життя для людини в дорозі.

Екстремальні умови у туризмі та спорті

Інтернет-магазин Terra Incognita надає широкий асортимент товарів, необхідних для виживання у складних та небезпечних ситуаціях, з якими людина часто стикається у туризмі та спорті.

 1. Погодні умови

У високогір'ї чи в холодних регіонах може виникнути потреба впоратися з екстремально низькими температурами. Крижані вітри, сніжні бурі, холодний клімат вимагають наявності спеціальних засобів для обігріву та захисту людини від холоду.

 1. Орієнтування на території

Навігаційні інструменти та рятувальні свистки стають важливими для того, щоб не заблукати та не загубитися в екстремальних умовах. У незвіданих місцях легко втратити орієнтацію.

 1. Буря та негода

Сильні вітри, дощі та грози можуть становити небезпеку для тих, хто знаходиться у відкритій місцевості. Засоби для обігріву, забезпечення видимості, рятувальні укриття та непромокаючий одяг стають невіддільною частиною екіпірування.

Категорії товарів у магазині Terra Incognita

Наш магазин пропонує товари, які допоможуть вам пережити негоду, дезорієнтацію та будь-які інші складні ситуації, які можуть виникнути під час подорожі у будь-яку пору року.

Рятувальні набори

У такі комплекти входять засоби, необхідні для виживання у різних сценаріях, вони включають:

 • набори першої допомоги;

 • інструменти для виживання;

 • харчові запаси.

Завдяки різноманітності продуктів, таких як намети, термобілизна та ліхтарі, ці набори забезпечують повний комплекс засобів, вкрай необхідних для виживання.

Свистки

Рятувальні свистки — це простий, але ефективний інструмент для привернення уваги до надзвичайних ситуацій. Міцні та потужні вони здатні передавати сигнали на далекі відстані, а компактні розміри свистків дозволяють носити їх на шиї або в кишені. Деякі моделі мають додаткові функції (підсвічування, водонепроникна капсула, вбудований компас тощо).

Грілки

Важливим елементом виживання в холодних умовах є грілки, інтернет-магазин Terra Incognita пропонує різні варіанти:

 • хімічні грілки;

 • електричні грілки;

 • грілки кишенькові.

Ці засоби забезпечують підтримку тепла в різних сценаріях. Їх особливості зумовлені їх відмінностями:

 • за часом роботи;

 • за рівнем тепла;

 • наскільки можна багаторазового використання.

Серед різноманітності типів грілок важливо вибрати найбільш відповідний для вас варіант.

Рятувальні укриття

Рятувальні укриття є компактними наметами або плівками, що забезпечують тимчасовий захист від негативних погодних умов. Це легкі, міцні вироби, здатні зберігати тепло за умов холоду. Рятувальні укриття — важливі засоби для виживання, що створюють тимчасове укриття в умовах екстремальної потреби.

Широкий асортимент, висока якість та зручна система замовлення — все це ви знайдете у нашому магазині. Купити товари для виживання з доставленням у Києві та по Україні можна на сайті онлайн магазину Terra Incognita. Ми пропонуємо товари для виживання від відомих виробників, таких як AceCamp, Baladeo, Coghlans, Ganzo, Haago, Kombat та інші. Кошти представлені в різних розмірах — S, L, XL, щоб задовольнити індивідуальні та групові потреби кожного нашого покупця.

ТЕГИ : надзвичайні ситуації

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат