Основні протипоказання лазерної епіляції, про які потрібно знати



Лазерна епіляція проходить безболісно, практично не викликає дискомфортних відчуттів, забезпечує пролонгований результат. Після проведення кількох курсів терапії можна на тривалий час забути про небажану рослинність. У певних випадках пацієнтам вдається назавжди позбутися волосся. Щоб виключити побічні ефекти, слід ознайомитись із протипоказаннями щодо лазерної епіляції.

Особливості процедури

Лазерна епіляція, яка пов'язана з видаленням небажаного волосся, належить до косметологічних процедур. Суть методики полягає у впливі лазерного променя певної довжини на пігмент меланін, який є у волосках, і надає їм відтінку.

Меланін включає до складу еумеланін та феомеланін. Від показників двох фракцій залежатиме колір волосся у людини. Коли переважає феомеланін, волосся набуває світлого відтінку, при домінуванні еумеланіну - темного. У власників рудого та світлого волосся світло не поглинається, а відбивається, внаслідок чого видалити волоски за допомогою лазерної епіляції проблематично.

Оскільки еумеланіном світло поглинається, хімічні речовини у шкірі починають розпадатися. Дане явище пов'язане із впливом високого температурного режиму: стрижень волосяного покриву нагрівається, потім тепло впливає на цибулину та корінь. Термічний контакт стає причиною запуску закупорки судин, внаслідок чого волосся припиняє рости.

Скористайтесь сервісом Barb.ua, якщо ви шукаєте перевірений косметологічний центр або надійного майстра для проведення лазерної епіляції в Києві, Львові, Ужгороді або іншому місті України.

Протипоказання до лазерної епіляції

Лазерна епіляція категорично не рекомендована людям, які мають:

      ● онкологічні захворювання;
      ● цукровий діабет;
      ● фотодерматоз;
      ● шкірні, інфекційні захворювання;
      ● туберкульоз;
      ● серцево-судинні захворювання.

Противопоказания к эпиляции

До відносних протипоказань належить вагітність, псоріаз, герпес, прийом антибіотиків і гормональних препаратів, період грудного вигодовування.

Вагітність

Незважаючи на те, що не надано жодних доказів з приводу негативного впливу лазера на плід, процедуру видалення небажаного волосся все ж таки рекомендується відкласти на певний час. Це дозволить не наражати на ризик вагітну жінку і плід.

Грудне годування

Лазерну епіляцію небажано проводити під час лактації, оскільки процедура може не дати позитивного результату. Причина подібної реакції полягає у гормонах, які під час вигодовування можуть спровокувати зміну росту волосся.

Цукровий діабет

При цьому захворюванні регенерація шкіри недостатня. Травми, отримані від лазерної епіляції, гояться набагато довше. Більше того, до ранок може потрапити інфекція.

Захворювання внутрішніх органів

При проблемах з яєчниками, печінкою, наднирковими залозами людський організм витрачає всі ресурси на відновлення нормальної роботи. Тому в цей період рекомендується утриматися від лазерної епіляції, щоб не створювати зайве навантаження.

Медикаментозне лікування

Певна категорія медикаментів здатна впливати на функції шкірного покриву. Наприклад, шкіра може стати більш чутливою, що буде причиною хворобливого реагування на вплив лазерного променя. Щоб мінімізувати больові відчуття після процедури, потрібно або припинити прийом препаратів на якийсь час, або підібрати аналог, що виключає підвищену чутливість шкіри.

Псоріаз та інші шкірні захворювання

У ході проведення сеансу меланін, що у волосяних цибулинах, нагрівається, унаслідок чого відбувається виділення тепла. Це стає причиною появи подразнення, опіків, запальних процесів. Коли у пацієнта псоріаз чи інші види шкірних захворювань, лазерна терапія спричинить побічні ефекти, у яких можуть виникнути серйозні проблеми зі шкірою.

Онкологічні захворювання

У людей, які страждають на онкологічні захворювання, після проведення епіляції за допомогою лазера можуть спостерігатися ускладнення різного характеру: алергічна реакція, почервоніння шкірного покриву, формування рубців, запалення волосяних цибулин.

Герпес

Внаслідок впливу лазера захворювання може загостритися в зоні бікіні, на обличчі в області нижньої та верхньої губи. Навіть якщо пацієнт прийде на сеанс без ознак герпесу, після процедури може виникнути осередок захворювання.

Інфекційні патології

Так як у період інфекційних захворювань імунна система людини ослаблена, лазерну процедуру варто відкласти до одужання. При прийомі антибіотиків епіляція також протипоказана.

Можливі побічні ефекти

Негативні реакції організму на лазерну процедуру можуть бути в результаті:

      ● недотримання рекомендацій щодо підготовки до сеансу;
      ● наявності протипоказань;
      ● використання непрофесійного обладнання;
      ● неправильного налаштування апарата;
      ● індивідуальної непереносимості.

До побічних ефектів належать опіки, поява чорних крапок, пігментних плям, синців, подразнень.

Перш ніж ухвалити рішення про проведення лазерної терапії, спочатку рекомендується проконсультуватися з фахівцем.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат