Слухові апарати – складові, види, вигідні пропозиції

28.06.2021 13:38 НОВИНИ ПАРТНЕРІВ



Відповідно до статистичних даних, кожна шоста людина за землі має знижений слух. Кожного року таких людей більшає. Можливість повноцінного життя їм дарують цифрові слухові апарати.

Вони складаються с трьох частин:

  • мікрофона – вловлює звуки довкола;
  • процесора – аналізує звуки і відправляє їх до посилювача;
  • ресивера.

Види слухових апаратів

Сучасні слухові рішення відрізняються за зовнішнім виглядом, потужністю, числом каналів. Кожна людина може вибрати собі свій ідеальний варіант і насолоджуватися звуками довкола.

Дивлячись на те, як користувач буде носити апарат, виділяють наступні слухові рішення:

  • внутрішні – розміщені повністю у слуховому проході, їх виготовляють на замовлення відповідно до анатомічних особливостей кожної людини. Вони майже непомітні зовні;
  • завушні – назва говорить сама за себе, основа конституції розміщується за вухом, від неї прямує трубка до вушного каналу, де знаходиться вкладка. Вони дуже помітні, але у порівнянні з першим варіантом мають більше можливостей;
  • окулярні – елементи апарату вмонтовані у дужку окулярів;
  • кишенькові – основні елементи розміщуються у спеціальному футлярі, від нього до вуха відходить шнур.

Відповідно до способу проведення звуку виділяють слухові апарати:

  • кісткової провідності;
  • повітряної провідності.

Де вигідно придбати цифрові слухові апарати

Зазвичай такі необхідні людині медичні вироби доволі дорогі.  Придбати їх за зниженою ціною можна в компанії «Слухові апарати», оскільки вона пропонує безстрокову акцію - знижку на слухові апарати до 48%. На сайті sluhovie-apparaty.com.ua можна придбати вушні рішення для дорослих та дітей, та аксесуари до них. В офлайн-центрі можна пройти діагностику слуху, проконсультуватися у сурдолога. Відразу купувати модель не треба, фірма пропонує пробне носіння приладу для того щоб зрозуміти підходить він чи ні. Компанія має власний сервіс-центр по діагностиці, обслуговуванню та ремонті пристроїв для покращення слуху.

Як вибрати слуховий апарат

Самостійно робити вибір не варто, треба спочатку проконсультуватися з лікарем, котрий порадить найкраще слухове рішення у конкретному випадку. Варто зазначити, що обираючи прилад треба приділити увагу числа каналів у ньому, потужності, та функціоналу.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат