Рівень захворюваності на ГРВІ в Закарпатській області перевищує епідеміологічний поріг

10.03.2023 10:17 ЗДОРОВ'Я

Рівень захворюваності на ГРВІ в області перевищує епідпоріг на 11%. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

Упродовж минулого тижня за медичною допомогою зі скаргами на гострі вірусні інфекції в Закарпатській області звернулися 5 919 осіб.

Станом на сьогодні показник захворюваності населення перевищує епідемічний поріг на 11%. Однак варто зауважити, що кількість випадків у порівнянні з попереднім тижнем зменшилася на 4%.

Рівень захворюваності нижче епідпорогу фіксують у громадах Берегівщини, Міжгірщини, Свалявщини та Хустщини. Натомість у Тячівському районі, де за тиждень захворіло 1 014 осіб, він на 129% вище норми.

Серед захворілих – 3 080 дітей, більшість з них віком від 5 до 17 років та відвідують освітні заклади, 196 пацієнтів, зокрема 55 дітей до 4 років, потребували госпіталізації.

За минулий тиждень швидкими тестами підтверджено 13 випадків захворювання на грип.

На 6% зменшилася кількість захворювань на COVID-19, що поки не дає підстави говорити про покращення епідемічної ситуації. З початку тижня виявлено вже 332 випадки коронавірусної інфекції, здебільшого у мешканців Ужгорода та Ужгородського району.

Госпіталізація пацієнтів з ковідом на рівні 20-22%, найбільш завантажена тепер Обласна клінічна інфекційна лікарня (тут зайнято 53% ліжок).

Перший заступник голови ОВА наголосив, що зараз вкрай важливо надолужити введення бустерних доз, адже завершили повний курс вакцинації 346 428 закарпатців, а отримали бустерні дози лише 70 189 осіб, тобто 20%.

Нагадуємо, при появі ознак респіраторної інфекції необхідно звернутися до лікаря, пройти тестування на COVID-19 і грип та залишатися вдома до одужання.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

ЗДОРОВ'Я

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат