Закарпаття та Пряшівщина співпрацюватимуть у межах платформи «Карпатської ініціативи»

26.11.2025 21:59 ПОДІЇ

«Карпатська ініціатива» має прихильників у Європі, - повідомив голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький. - Це яскраво засвідчують зустрічі та дискусії представників країн Карпатського регіону, що проходить цими днями у словацькому місті Пряшів.

- Разом із президентом Пряшівського самоврядного краю Міланом Маєрським підписали протокол міжнародної зустрічі щодо готовності сприяти розвитку співробітництва наших регіонів на основі принципів рівності, взаємності та взаємної вигоди у сферах економіки, інфраструктури та логістики, туризму, культури, освіти, охорони здоров’я тощо.

Серед іншого згідно з документом Закарпатська область та Пряшівський самоврядний край засвідчують прагнення співпрацювати в межах платформи «Карпатської ініціативи», що сприятиме поглибленню партнерства двох регіонів.

Вдячний своєму колезі за підтримку й давнє партнерство! Попереду – ще більше нових спільних проєктів.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода


ПОДІЇ

 

Оголошення

 

 

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат