Загальна вартість ремонту доріг «Малого карпатського кола» – майже 4 млрд грн

25.10.2021 15:53 ПОДІЇ

Перший заступник голови Закрпатської ОДА розповів про етапи реалізації проекту «Мале карпатське коло» у нашій області.

У межах Закарпаття проєкт, який реалізуємо в рамках амбітної ініціативи Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво , включає автомобільні дороги державного та місцевого значення протяжністю понад 218 км.

● Загальна вартість ремонтних робіт у рамках проекту складає 3,9 млрд грн.

● Цьогоріч вдалося відновити вже понад 95 км (44%) автошляхів.

● Для ремонту доріг державного значення із держбюджету виділили 1,7 млрд грн. Завдяки цим коштам якісним покриттям забезпечили 71 км маршрутів М-06 Київ-Чоп, Т-07-18 Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я, Т-07-37 Хуст – Шаян – Вишково – Буштино та Р-21 Долина – Хуст.

● Майже 100 млн із Дорожнього фонду спрямували на ремонт доріг місцевого значення. Станом на сьогодні підрядні організації вже влаштували якісне покриття на понад 24 км автошляхів, але роботи продовжуються дуже інтенсивно і до кінця року плануємо завершити ремонт ще на 30 км.

● Проєкт «Мале карпатське коло» включає також автомобільні дороги загального користування місцевого значення О 070603 Синевир – Колочава – Буштино протяжністю 66 км та О 071303 Вишково – Яблунівка – Держкордон з Румунією протяжністю понад 9 км.

● У межах автошляху Синевир – Колочава – Буштино роботи виконують три підрядні організації на різних відрізках: від Синевира до   Меришор, від с. Драгово в напрямку Міжгірського району, від смт. Буштино до с. Чумалево.

● Що стосується автомобільної дороги О 071303 Вишково – Яблунівка – Держкордон з Румунією, то для її відновлення виготовляють технічне завдання на проектування та ремонт по програмі «Проектуй-Будуй».

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат