На Міжгірщині реалізують новий проект зі встановлення зручних кемпінгів

06.10.2021 09:59 ПОДІЇ

Задля розвитку туристичної галузі краю, створення унікального продукту, який приваблюватиме все більше гостей із інших областей та країн, Закарпаття працює над реалізацією проекту «Глемпінги – створення ексклюзивного туристичного продукту», повідомляє перший заступний голови ОДА Мирослав Білецький.

Участь у проєкті беруть 4 області - Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська та Донецька.

На території області його реалізовуватимуть у межах Національного природного парку «Синевир».

Перший етап цього процесу – відбір місця для розміщення глемпів. Планується, що всього тут вдасться встановити 9 об’єктів, з них 8 туристичних і 1 адміністративний.

Для цього дирекція парку визначила імовірні 4 локації: зона регульованої рекреації урочища Квасовець, урочища Рабачинка, Остріки та Синиверсько-Полянське природоохоронне науково-дослідне відділення. Місце розташування об’єктів погоджуватиме Міністерство захисту довкілля і природних ресурсів.

Згідно з планом-графіком роботи планують завершити влітку 2022 року. Виготовлення проєктно-кошторисної документації та відведення земельних ділянок вже стартувало. Очікують, що всі організаційні моменти, у тому числі і процедуру закупівель, проведуть до кінця поточного року, натомість у 2022 році розпочнуть безпосередньо будівельні роботи.

Розробники проєкту прагнуть довести, що відпочинок і збереження навколишнього середовища можуть співіснувати. Працюватиме він у максимально екологічних умовах, із використанням альтернативної енергії, відходи сортуватимуть, а рух моторизованого транспорту буде обмежений.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат