У Хусті з`явиться новий басейн

20.08.2021 22:30 ПОДІЇ

Про це у соцмережі повідомив перший заступний голови ОДА Мирослав Білецький:

Наразі завершуються підготовчі роботи. Наступний етап – влаштування фундаменту. За сприятливих погодних умов підрядник планує за місяць впоратися із цим. Оглянули будівельний майданчик разом із Анатолієм Полосковим під час робочої поїздки.

Фінансують проєкт за рахунок субвенції із Державного бюджету. Завершити його планують у 2023 році, а загальний бюджет складає понад 145 млн грн.

Проєкт тривалий, але й обсяг робіт немалий: у сучасному спортивному комплексі будуть 4 басейни, з них два – спортивні, глядацькі трибуни на 100 осіб, спортивний тренувальний зал, рекреаційно-розважальна зона, де буде можливість відпочити для дорослих та дітей. Тут згідно з проектом будуть оздоровчо-розважальний та дитячий розважальний басейни, гірка, сауни, СПА-зона.

Для Закарпаття загалом і міста Хуст зокрема – це унікальний об’єкт. Він не лише допоможе навчитись плавати дітям і дорослим, готувати майбутніх спортсменів, розвивати спорт і спортивні секції в місті та районі. Він також допоможе йти у ногу з часом: тримати тіло у формі, активно проводити дозвілля, із користю проводити вихідні, вести здоровий спосіб життя.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат