Завдяки «Великому будівництву» дорога Р-21 з’єднає якісним покриттям Закарпаття та Івано-Франківщину

04.08.2021 15:28 ПОДІЇ

На маршруті регіонального значення Р-21 Долина – Хуст, що проходить територією Закарпатської та Івано-Франківської областей, безупинно тривають ремонтні роботи у кількох напрямках. Деякі з них – вже на стадії завершення, повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

84 км автошляху в Закарпатті планують відновити цьогоріч у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Підрядник відповідно до проєкту влаштовує верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону на ділянці від міста Хуст до с.Березова. Водночас у селі Горінчово вже встановлюють тротуари.

А от у межах села Іза фінішний шар покриття через спеку відновлюють уночі», – прокоментував Мирослав Білецький.

За його словами, між містом Берегово та с. Верхній Бистрий розпушують дорожнє покриття, проводять фрезерування, облаштовують кювети, для укріплення – габіонні стінки, на дорожньому полотні – верхній і нижній шари крупнозернистого бетону.

Також на ділянці, що на межі Закарпатської та Івано-Франківської областей, підрядник встановлює знаки повороту і облаштовує узбіччя, повідомляє пресслужба ОДА.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат