Швидкісна автотраса Д-1 не буде пролягати через Ужгород

14.05.2021 14:09 ПОДІЇ

Чиновники Закарпаття та Словаччини знову у режимі онлайн вирішували питання місця ймовірного перетину держкордону Пан-Європейської траси Д-1.

Як ми повідомляли, наприкінці березня перше таке обговорення відбулося. Тоді йшлося про три можливі варіанти проходження цієї траси через Закарпаття.

Цього ж разу один з варіантів вже відкинули. Мова йде про перетин держкордону біля села Сторожниця неподалік Ужгорода.

Однак, присутній на зустрічі перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький повідомив, що перехід Загор (Словаччина) - Сторожниця (Україна) не може розглядатися, бо Ужгород значно розрісся і будівництво автомагістралі через густоту заселення і активної розбудови інфраструктури, тут вже неможливе.

Тим не менше, ще залишаються два варіанти - Соломоново - Чієрна та Паладь Комарівці - Руське.

"Згідно з рішенням Уряду одним із пріоритетних для України є розбудова пункту пропуску «Соломоново-Чієрна» на українсько-словацькому кордоні. Саме тут з урахуванням транспортних потоків, місцезнаходження, охоронних зон нафто- і газопроводів найбільш імовірна точка виходу швидкісної автомобільної дороги. Ще один із пріоритетних пунктів - «Паладь Комарівці – Руське». На цих двох пунктах вже стартували конкретні заходи по землевідведенню", - повідомив Білецький.

З його слів, найближчим часом буде сформовано робочу групу, до якої увійдуть вже і керівники профільних управлінь. Будуть підключені народні депутати та експерти. А в червні відбудеться нова українсько-словацька зустріч і до того часу вже може бути остаточно вирішено, де могла б перетинати держкордон автомагістраль.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат