На дорозі до Синевира будують масштабну опірну стінку

13.05.2021 12:22 ПОДІЇ

На дорозі територіального значення Т-07-24 Синевир – Синевирська Поляна мурують підпірну стінку для захисту дорожнього полотна від розмиву річки.

Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

Роботи проводяться у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» безпосередньо на території національного природного парку «Синевир», у верхів’ї Тереблянської долини.

"Згідно з даними Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, конструкція з монолітного бетону захищатиме дорожнє покриття від розмиву р. Тереблі. Після завершення робіт її довжина складатиме 500 м, а висота – 2 м. У ході робіт підрядник також розчищає русло водойми.

Для Закарпаття, як гірського регіону, укріплення гори і захист дорожнього полотна від розмиву бурхливих річок – надзвичайно важливий елемент будівництва доріг. Без цього дорога б украй вразлива до впливу природних факторів – повеней, лавин, зсувів, які, на жаль, часто мають місце у нашій області. Ці конструкції зберігають дорогу, але і суттєво збільшують вартість будівельних робіт на таких ділянках", - написав Білецький на своїй сторінці у Фейсбук.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат