На Рахівщині, щоб розширити дорогу, доводиться розбивати придорожню скелю (ФОТО)

06.05.2021 11:34 ПОДІЇ

 

Відрізок дороги Н-09 на Рахівщині є найскладнішим для дорожників.

Як ми повідомляли, наразі у рамках програми президента "Велике Будівництво" триває ремонт найдовшої закарпатської дороги Н-09 Мукачево-Івано-Франківськ. Її протяжність на території Закарпатської області - 209 кілометрів.

Найважчим для ремонту є відрізок у Рахівському районі. Ми розповідали про те, що наразі тут будуються опорні стінки, які повинні захистити дорогу від зсувів та падіння каміння з гори, так і просідання самої дороги в бік річки. Саме тому між селами Ділове та Луг будується найдовша опірна стінка, довжина якої 826 метрів.

Є й інші складнощі. Як повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький, на деяких відрізках траси дорожникам необхідно розширювати дорогу до 8 метрів. А для цього доводиться знімати шари скелі, яка йде вздовж дороги.

"Протяжність гори складає 130 метрів, а складність робіт полягає у тому, що майже весь об’єм, який слід вивезти – це тверда скельна порода. Порівняно з попередньою горою, яку вже розбирали раніше, ґрунту практично немає – одне каміння.Завдяки цим роботам підрядник зможе розширити дорожнє полотно до 8 метрів", - написав Білецький на своїй сторінці у Фейсбук.

prozak.info

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат