Геннадій Москаль: Ми цінуємо дружню підтримку Словаччини у складні для України часи

Прес-служба ОДА 26.05.2018 23:18 ПОДІЇ

 

Сьогодні на українсько-словацькому кордоні відбувся День добросусідства. Цьогоріч цей день пройшов всімнадцяте.

Геннадій Москаль: "Співпраця і транскордонне співробітництво з найближчими сусідами для Закарпаття   є надзвичайно важливими, особливо тепер - в умовах реформування в Україні економічної системи та соціальної сфери", - наголосив у своїй промові голова Закарпатської ОДА та подякував Словаччині за підтримку України в складні для нашої держави часи.

Як свідчення добросусідських відносин сторони підписали Протоколи про співпрацю Закарпаття з Кошіцьким і Пряшівським самоврядними краями Словаччини. Партнерські угоди про співробітництво уклали також громади міст та сіл сусідніх країв.

Офіційну частину продовжила неформальна. Гостей свята розважали запальні танцювальні колективи та фольклорні ансамблі обох країн. Свої смаколики на День добросусідства привезли офіційні делегації з усіх куточків прикордонних областей. Закарпаття колоритно представили гірські Рахівщина та Великоберезнянщина, Хустський, Мукачівський, Свалявський, Іршавський, Ужгородський райони.   Тож невимушене спілкування ділових партнерів, бізнесменів та громад двох держав проходило за дегустацією найкращих страв та напоїв української та словацької кухні.

Прес-служба ОДА

ТЕГИ : день добросусідства словаччина

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

ПОДІЇ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат