Ужгородський Орден Марії-Терезії отримав офіційний патронат Габсбургів

admin 05.07.2016 14:58 ПОДІЇ

Ужгородський орден Марії-Терезії отримав королівське визнання – ерцгерцога та королівського принца Шандора та його дружини Герти-Маргарет.

Нагадаємо, що Орден був заснований родиною Панових у 2015 році. Його місією є нагородження осіб, які внесли значний особистий внесок у розвиток міста Ужгород та/або Закарпатської області, у одній з чотирьох сфер: економіка і бізнес, освіта і культура, імідж міста Ужгород/Закарпатської області, розвиток громадянського суспільства. Важливим аспектом у діяльності є об'єднання особистостей, кожна з яких являє собою точку зростання, для досягнення ефекту синергії у розвитку міста Ужгород/Закарпатської області. Ексклюзивний характер нагороди полягає у тому, що він присуджується один раз на рік лише одній особі.

Першим кавалером Ордену Марії Терезії у 2015 році стала Олена Камінська, відомий в Україні і світі хореограф, засновник студії «Бліц», громадський і культурний діяч. В урочистостях взяв участь тодішній міністр освіти і науки України Сергій Квіт.

У відповідності до статуту, кавалер визначається щорічно протягом травня місяця; засновники розглядають подані пропозиції, однак сама процедура визначення саме тієї однієї особи є закритою і не підлягає розголошенню. Цього року вибір потрібно було зробити поміж п’ятьма особами, кожна з яких була направду достойним отримати нагороду. Сьогодні ім’я цьогорічного кавалера вже визначене, але ще не оголошене. Церемонія вручення Ордену орієнтовно запланована на вересень, через те, що остаточно не завершені роботи з благоустрою розширеного Скверу Марії Терезії, заснованого родиною Панових у 2014 році. Урочистості мають відбутися саме там.

Королівський патронат Габсбургів над Орденом Марії Терезії свідчить про його визнання аристократичними колами Європи та суттєво підвищує значимість самої нагороди.    

admin

Коментарі :


05.07.2016 19:07 Станко

Потужно! Така увага королівських осіб до ініціативи наших земляків свідчить про авторитет. Вітаємо, чекаємо вручення.


Додати коментар

 

 

 

Погода

ПОДІЇ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат