До Ужгорода з гастролями їде театр російської драми ім. Лесі Українки

admin 24.10.2013 09:47 ДОЗВІЛЛЯ

З 15 до 17 листопада 2013 року на сцені Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру ім. братів Юрія-Августина і Євгенія Шерегіїв відбудуться ГАСТРОЛІ Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки (м. Київ), під час яких будуть показані найкращі та найпопулярніші комедії нашого репертуару.

15, 17 листопада «СІМЕЙНА ВЕЧЕРЯ»

М. Камолетті

Прем'єра відбулася 25 жовтня 2009 р.

Комедія на дві дії

У той тихий прекрасний вечір ніщо не віщувало бурі. Дружина збиралася їхати , щоб провідати улюблену матусю, чоловік тихенько радів у передчутті швидкої зустрічі з коханкою. Але лунає телефонний дзвінок і ... Одне слово неправди - це маленька брехня, кілька фраз - великий обман, а підміна понять - це вже , вибачте, захоплююча гра.

Як сказала одна з героїнь вистави: «Це гра під назвою «Дружна родина». У неї зазвичай грають після вечері. Всі ніби родичі одні одних , і водночас заводять романи з іншими. І потрібно вгадати , хто чий родич , а хто - коханець. І чим більше у тебе коханців, тим більше у тебе балів».

Люди , які грають в ігри , завжди спочатку думають , що контролюють ситуацію, але з часом гра починає рухатися за своїми правилами. Особливо , якщо самим гравцям є що приховувати один від одного...

Режисер - Григорій Зіскін

Сценографія , костюми - Олена Дробна

У виставі зайняті артисти: заслужена артистка Росії Ганна Варпаховська

(Монреаль, Канада ),

народний артист України Олександр Гетьманський,

народний артист України Борис Вознюк,

народний артист України Юрій Гребельник,

народна артистка України Наталія Кудря,

Ганна Гринчак.

Тривалість 2 год. 30 хв. (з антрактом).

16 листопада «БАБИНЕ ЛІТО»

А. Менчелл

Прем'єра відбулась 25 листопада 2007року

Лірична комедія на дві дії

Бабине літо - смішна і зворушлива історія трьох єврейських жінок, що живуть у Нью-Йорку. Дружні стосунки пов'язують їхні родини протягом багатьох років. Кожна їхня зустріч - це каскад комедійних ситуацій , в яких яскраво проявляються характери трьох неординарних персонажів.

Сміх , сльози , любов , радість і смуток проходять через все їхнє життя. Тонкий, вишуканий сюжет п'єси пронизаний теплом і неповторним єврейським гумором. "Бабине літо" - незабутнє театральне видовище з яскравими персонажами , чудовими декораціями , костюмами та музикою.

Постановка - Григорій Зіскін (Канада)

Сценографія - Давид Боровський (Росія)

Художник-виконавець - Олена Дробна (Україна)

У виставі зайняті артисти :

заслужена артистка Росії Ганна Варпаховська (Монреаль, Канада), народна артистка України Лідія Яремчук ,

народний артист України Олександр Гетьманський,

заслужена артистка України Надія Кондратовська,

заслужена артистка України Наталія Ковязіна.

Тривалість 2 год. 50 хв. (з антрактом).

Вистави йдуть російською мовою. Початок о 19.00.

Офіційна біографія НАЦІОНАЛЬНОГО АКАДЕМІЧНОГО ТЕАТРУ РОСІЙСЬКОЇ ДРАМИ імені ЛЕСІ УКРАЇНКИ починається у 1926 році, коли в Києві була організована Російська державна драма, і 15 жовтня того ж року театр відкрив свій перший сезон. У 1941 році йому було присвоєно ім'я Лесі Українки.

Однак коріння театру ведуть у ХIХ століття, у ті далекі часи, коли по всій Російській імперії народжувалися і припиняли своє існування різні театральні антрепризи.

У Києві постійний російський театр був створений в 1891 році, і ним стала антреприза видатного російського режисера і актора Миколи Соловцова. Акторський склад саме цієї трупи став згодом основою Київського державного російського драматичного театру. Свої перші спектаклі трупа М. Соловцова показувала саме у приміщенні, де до сьогодні працює Театр імені Лесі Українки. Ця будівля увійшла в історію під назвою "Будинок Бергоньє".

Тут творили: Михайло Романов, Юрій Лавров, Марія Стрелкова, Любов Добржанська, Микола Свєтловидов, Євгенія Опалова, Віктор Добровольський, Віктор Халатов, а трохи пізніше Олег Борисов, Павло Луспекаєв, Кирило Лавров, Ада Роговцева - актори, Костянтин Хохлов, Володимир Неллі, Микола Соколов, Леонід Варпаховський, Георгій Товстоногов - режисери, Анатолій Петрицький, Моріц Уманський, Давид Боровський, Даніїл Лідер, Леон Альшиц - художники, Борис Лятошинський, Юрій Шапорін - композитори.

Старі театрали досі згадують вистави Театру імені Лесі Українки, що стали його легендою: "Живий труп" Л.Толстого з неповторним М. Романовим, "Мораль пані Дульської" Г. Запольської і "Дерева помирають стоячи" А. Касони з блискучим дуетом Євгенії Опалової і Віктора Халатова, "Варшавська мелодія" Л. Зоріна з чудовою Адою Роговцевою.

Минають роки, змінюються назви вистав, імена режисерів, акторів, художників.

З 1994 року театр очолив народний артист України Михайло Резнікович. Прийшовши в цей театр у 1963 році, після закінчення курсу режисури у Георгія Товстоногова, М. Резникович надовго пов'язав свою творчу долю з цим колективом.

За ці роки він поставив безліч вистав у Москві, Санкт-Петербурзі, Новосибірську, Варні, Пекіні, але завжди повертався сюди, до свого театру, який був і залишається його першим коханням.

Сьогодні Герой України Михайло Резнікович як художній керівник прагне продовжити живі традиції засновників Театру імені Лесі Українки.

admin

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

ДОЗВІЛЛЯ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат