"Триста8ісім" розказали, про що їхній дебютний кліп (ФОТО)

admin, фото Габріелли Руденко 14.08.2013 09:36 ДОЗВІЛЛЯ

 

В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація дебютного музичного відео від фольк-панк-рок гурту «Триста8ісім» та студії «Фінт».

Відео зняте на пісню «Дислокація» з альбому «Перча», який хлопці презентували 26 березня цього року.
Павло Генов, соліст гурту зазначив: «У нашій файті сьогодні велике свято. Ми готові презентувати публіці своє перше відео. Так сталося, що воно відзняте на першу пісня з нашого дебютного альбому».
Стосовно процесу роботи над кліпом Павло зауважив: «Ми раді, що вдається згуртувати навколо себе класних людей і зробити, на мою думку, класний продукт».

Олег Варфоломеєв, режисер кліпу розповів: «Ми познайомилися з хлопцями з гурту на початку цього року. Починаючи з якогось етапу, ми вже працювали як єдина згуртована команда». Кліп, знімали в основному в Ужгороді та на його околицях. Зйомки зайняли майже місяць. «Однак з локацій була вже давно запримічена нашою знімальною групою і ми вирішили, що вона гарно підходить саме кліпу «Триста8ісім», - каже режисер. - Робота була досить важкою, як будь-яка творчість. У процесі ми перебрали кілька сюжетів. І хоча, як правило, у кліпах немає сюжету, як такого, більше акцент робиться на певні образи тощо. Тим більше, хотілося показати насамперед музикантів, адже це перший їх кліп. Але ми любимо кіно і сюжети, тому вирішили таки дотримуватися сюжетної лінії. Сподіваємося, спільний задум гідний того, щоб належно презентувати гурт».

«У пісні переплітаються купа стилів, які нам подобаються, вона добре передає енергетику і загалом стиль гурту, - додав Павло Генов. – З пісні та кліпу видно, яким є гурт, як він грає, як виглядає. Тут і містичні мотиви, і балканські.
«А також - багато ліричних відступів, - додає Володимир Щобак (труба, бек-вокал). - Тобто це загальна картина гурту, те, що ми хочемо показати своїм глядачам». Крім того, пісня вже до кліпу стала радіосинглом.
«Жодної гітари не постраждало», - запевнив після перегляду кліпу Олег Варфоломеєф. А музиканти підтвердили, що їм сподобалось працювати із студією «Фінт». «Вони відповідальні і дуже нам допомогли. У тому числі, із акторською майстерністю, адже усі ми — не актори, - каже В. Щобак. - Було дуже жарко під час зйомок, але усі хлопці задоволені. Тим більше, нам допомагали дівчата – з гримом, харчуванням тощо».  

Ігор Магада, ударник сказав: «Це дебютне відео і під час зйомок часто звучало слово «візитка». Адже кліп повинен був розповісти про нас, просто показати, як виглядаємо під час гри.
Оператор Сергій Варфоломеєв зізнався, що робота над кліпом була виснажливою. «Важко було просто вижити. Робота починалася з дрібниць - скільки гайок взяти, проводів. А щоб добратися до самої локації, треба було вставати серед ночі і нести на собі на гору усе обладнання, бо доїхати туди неможливо. Ми йшли лісом з ліхтариками і вже на місці чекали сонця. Одну ніч повністю провели у зйомках. Хоча звідти потрібно було десь 5 кадрів».

Кліп бачитимуть усі фестивалі, де гратиме «Трисат8ісім». Цього літа гурт виступав на усіх відомих фестах Західної України — «Файне місто», «Підкамінь», «Франко.Місто», «Бандерштат», а також на Закарпатті. Цими вихідним гурт виступить на фестивалі «Захід», саме до нього планували завершити процес роботи над кліпом і — вклалися. Охоче поширять кліп і групи фестивалів і соцмережах, які мають тисячі підписників.
Переглянути відео можна на офіційному сайті гурту: trysta8isim.com.ua/

admin, фото Габріелли Руденко


За матеріалами Ужгородського прес-клубу

ТЕГИ : Триста8ісімкліпУжгородЗакарпаття

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

ДОЗВІЛЛЯ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат