У Мукачеві під час масштабної операції затримали банду наркоділків - усього 12 учасників

26.10.2025 12:02 КРИМІНАЛ

Вчора в Мукачівському районі затримано відомого наркоторговця Івана Повідайчика на прізвисько Заєць (на фото) та 11 його спільників. Проведено майже 50 обшуків, повідомив Віталій Глагола.

Правоохоронці вилучили 1 кг метамфетаміну та понад 3,5 млн грн готівкою (у гривнях, євро та доларах). Серед затриманих: рідний брат Повідайчика Василь, співорганізатор Василь Ващинець та найближчий поплічник Павло Болдіжар.

З'ясувалось, що організація щомісячно збувала 1 кг наркотиків, отримуючи ≈2,5 млн грн прибутку. Також банда займалась нелегальною переправою людей через кордон.

"Нагадаю: цього злочинця неодноразово відпускали судді Камінський (повернув заставу 3 млн грн) та Плечищива. Цікаво, чи зараз знову потрапить на слухання до цих суддів і чи відпустять знову, - повідомив журналіст.

У прокуратурі повідомили, що уже взято під варту без можливості внесення застави трьох співучасників. Ще одному, який підозрюється у організації незаконного переправлення військовозобов’язаних, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із альтернативою застави в розмірі понад 1,2 млн грн. Призначено судові засідання, щодо розгляду запобіжних заходів іншим учасникам ОЗГ. Прокуратура клопотатиме про їх безальтернативне тримання під вартою.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода


КРИМІНАЛ

 

Оголошення

 

 

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат