Біля кордону з Угорщиною втретє затримали адвоката за переправку ухилянтів

На Берегівщині втретє затримали адвоката, якого вже судять за організацію злочинної групи з незаконного переправлення військовозобов’язаних через державний кордон.
Цього разу, за даними слідства, за 7 тисяч доларів він мав допомогти 41-річному мешканцю Харкова незаконно виїхати з України. Чоловіка адвокат забрав із готелю в Хусті та повіз автомобілем у напрямку кордону. Для конспірації він навіть одягнув маску із зображенням американського реп-виконавця 50 Cent. Одразу після отримання грошей його затримали.
У судовому засіданні прокурор наголошував, що адвокат вже втретє затримується за аналогічний злочин. Раніше прокуратура неодноразово просила взяти його під варту без можливості внесення застави. Однак суд обирав запобіжний захід, який дозволяв вийти під заставу. Після внесення коштів адвокат, за даними слідства, знову повертався до незаконної діяльності.
Попереднього разу його затримали у жовтні 2025 року. Тоді, за даними слідства, обвинувачений організував злочинну групу, яка діяла на території Ужгородського, Берегівського та Виноградівського районів. Ця справа зараз розглядається в Ужгородському міськрайонному суді.
Адвоката вчергове затримано та повідомлено про підозру за незаконне переправлення осіб через державний кордон України. Прокуратура знову наполягала на безальтернативному триманні підозрюваного під вартою. Суд погодився із необхідністю тримання під вартою, але визначив альтернативу – майже 1 млн грн застави. У частині визначення застави прокуратура вже подала апеляційну скаргу.
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
Коментарі :
Додати коментар

