Повалили на землю та відібрали 9 000 гривень: у Виноградові затримали грабіжників

Відділ комунікації поліції в Закарпатській області 03.08.2026 13:56 КРИМІНАЛ

2 серпня близько 12:30 до поліції звернувся 49-річний житель міста Виноградів. Чоловік повідомив, що напередодні невідомі пограбували його родича.

46-річний потерпілий розповів, що інцидент трапився 1 серпня близько 16:00. Коли він перебував у полі, до нього підбігли чоловік та жінка. Нападники повалили потерпілого на землю, утримували його та витягнули із сумки 9 000 гривень, після чого втекли.

Провівши комплекс оперативних заходів, поліцейські встановили осіб, причетних до відкритого викрадення майна. Ними виявилися 19-річний юнак та 37-річна жінка — сусіди потерпілого. Обоє раніше уже притягалися до відповідальності за майнові злочини.

Обох фігурантів оперативники розшукали та затримали в порядку ст. 208 КПК України. Затриманих помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Під час проведення першочергових слідчих дій у фігурантів вилучили частину викрадених у потерпілого коштів. Після завершення необхідних процесуальних дій їх повернуть законному власнику. Іншу частину грошей зловмисники встигли витратити на власний розсуд. 

Наразі слідчі поліції Виноградова готують матеріали для повідомлення фігурантам про підозру за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України — грабіж, вчинений в умовах воєнного стану. 

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років. Досудове розслідування триває. Процесуальне керівництво у справі здійснює Берегівська окружна прокуратура. 

Відділ комунікації поліції в Закарпатській області

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода


КРИМІНАЛ

 

Оголошення

 

 

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат