Поліція Ужгородщини розслідує факт загибелі тварин на одному з фермерських господарств

Ввечері 18 січня співробітники Відділу поліції № 1 Ужгородського районного управління поліції отримали повідомлення від небайдужих громадян про те, що на території місцевого фермерського господарства перебувають тварини у занедбаному стані, — деякі з них померли.

За викликом виїхала слідчо-оперативна група поліції. Правоохоронці встановили, що упродовж тижня на території одного з фермерських господарств Ужгородського району ніхто належно не виконував обов’язки по догляду за тваринами. Внаслідок цього на території ферми було виявлено мертвими три кози. 

За вказаним фактом слідчі поліції Ужгородщини відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 299 Кримінального кодексу України — жорстоке поводження з тваринами. Допомогу тваринам наразі надають небайдужі громадяни. Поліція проводить досудове розслідування, винних буде притягнуто до відповідальності.

Відділ комунікації поліції в Закарпатській області

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода


КРИМІНАЛ

 

Оголошення

 

 

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат