З полону повернули 160 військових, серед них двоє закарпатців

admin 26.06.2026 17:40 ПОДІЇ

Сьогодні з неволі вдалося повернути двох наших краян, бійців загону Державної спеціальної служби транспорту, що базується в Чопі, - повідомив голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

- Нарешті рідні дочекалися такої довгоочікуваної новини!
Вітаємо на рідній землі, наші Герої! Бажаємо якнайшвидшого відновлення!
Дякуємо Президенту України, його команді, партнерам і всім, хто допомагає визволяти з ворожого полону наших людей!

admin

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода


ПОДІЇ

 

Оголошення

 

 

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат