Мирослав Білецький відвідав виставку дитячих робіт, організовану українською громадою в Будапешті

10.03.2025 14:38 ПОДІЇ

 

Сьогодні – важливі зустрічі та заходи спільно з українською спільнотою у Будапешті, - повідомив голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

- Відвідав відкриття виставки дитячих робіт «Моя Батьківщина: від Шевченка до Петефі», ініційовану речницею української меншини у парламенті Угорщини Ліліаною Грексою.

Творчість наших дітей насправді дуже глибока, адже в кожному малюнку - частина дитячої душі, її глибинні емоції та переживання. Водночас Тарас Шевченко для України, Шандор Петефі для Угорщини – важливі постаті в історії обох культур.

Роботи, їх сенси та виконання вразили.

У заході також взяли участь народна депутатка України Юлія Гришина, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині Федір Шандор, письменник Андрій Любка та чимало інших.

Вдячний всім учасникам, організаторам, партнерам, завдяки яким наші діти у той складний час, коли довелося покинути рідний дім, знайшли безпечний прихисток тут. Вони можуть рости, навчатися, розвиватися поруч із угорськими однолітками та не втрачати зв’язок з Україною.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

ПОДІЇ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат