Закарпатська область візьме участь у конкурсі грантів «Партнерство задля відновлення»

13.05.2025 16:47 ПОДІЇ

Закарпатська область стала однією з тринадцяти українських областей, які беруть участь у конкурсі грантів «Партнерство задля відновлення», - повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо.

- Мета грантової програми – підтримати інноваційний економічний розвиток і сприяти гендерній рівності в умовах повномасштабної війни.

Участь у конкурсі передбачає створення міжсекторального партнерства. Подаватися можуть неурядові організації, які співпрацюють щонайменше з одним партнером – органом місцевого самоврядування, бізнес-об’єднанням, освітньою установою або представником малого чи середнього бізнесу.

Максимальний розмір гранту від ПРООН становить 50 000 доларів. Обов’язковою умовою є співфінансування проєкту – не менше 10% від запитуваної суми.

Заявки приймаються до 23:00 15 червня 2025 року.

Для Закарпаття участь у такій ініціативі – це шанс активізувати місцеві громади, підтримати соціально важливі ідеї, посилити співпрацю між різними секторами та залучити додаткові ресурси для локального розвитку.

Грантова програма реалізується в межах проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення» (EPSR), який фінансує уряд Швеції через Шведське агентство з міжнародного розвитку та співробітництва (Sida) та впроваджує UNDP Ukraine / ПРООН в Україні - ДЕТАЛІ.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода


ПОДІЇ

 

Оголошення

 

 

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат